Chcete výhodnou půjčku od spolehlivého věřitele? Jděte pro ni do České spořitelny!

Chcete výhodnou půjčku od spolehlivého věřitele? Jděte pro ni do České spořitelny!

Půjčka je dobrý sluha, ale špatný pán. Na to byste měli pamatovat vždy, když se rozhodnete využít některý z mnoha úvěrů a zaměřit se na prověřené a kvalitní věřitele. Zajímá vás, jak je poznáte? Jednoduše sáhněte po kterékoliv bankovní půjčce, banky spadají pod kontrolu České národní banky. Krok vedle neuděláte ani tehdy, rozhodnete-li se pro úvěr od nebankovních společností, které se sdružují v České leasingové a finanční asociaci (např. Provident, Home Credit, Cetelem apod.). My se však zaměříme na produkt, který se dlouhodobě těší obrovskému zájmu – půjčku od České spořitelny. Ta patří k nejdostupnějším a nejvýhodnějším bankovním úvěrům vůbec. Co vám tedy může Česká spořitelna nabídnout?

Poznejte výhody půjčky od ČS

Půjčka Česká spořitelna patří mezi neúčelové úvěry, což ocení každý klient, který potřebuje finanční prostředky na rozličné účely. Nezáleží na tom, zda peníze využijete pro financování bydlení nebo koupi nového automobilu, půjčka je zcela ve vaší režii a nebudete muset dokládat, jak jste ji využili. Úvěrový rámec se pohybuje od 20 000 do 600 000 Kč a pro vyřízení celé transakce stačí jediná návštěva pobočky, ze které si ihned odnesete peníze (případně si je necháte poslat na účet). Velmi zajímavé je i individuální nastavení splátkového kalendáře – počet i výši splátek si vyberete podle svých možností a potřeb. Maximální doba splácení je sedm let. Obejdete se bez ručitele a zástavy a pro případ, že byste nemohli řádně splácet, se můžete výhodně pojistit.

Kdo si může o půjčku zažádat?

Podmínky jsou jasné a transparentní a požadavky banky poměrně benevolentní. Česká spořitelna půjčky nabízí všem občanům České republiky, ale i cizím státním příslušníkům, kteří mají na území ČR povolení k trvalému pobytu. Na pobočku si nezapomeňte přinést jeden doklad totožnosti a potvrzení o příjmu či daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Jste-li dostatečně bonitní, snadno dosáhnete na nejvyšší možnou částku. O půjčku můžete zažádat i přes internet a ušetřit tak spoustu času. Česká spořitelna půjčka je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí půjčit od spolehlivé a stabilní instituce a zároveň vyžadují výhodné podmínky.