Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Printuj: Kvalitní vizitky rychle a levně!

Marketing je dynamický obor. Neustále se vyvíjí a metody, které byly ještě relativně nedávno moderní a efektivní, se bez varování ocitají v propadlišti dějin. Přesto existují výjimky. Stálice mající velký význam i po letech. Perfektním příkladem jsou vizitky, které patří k nástrojům obchodní komunikace již více než dvě století. Jejich podoba se sice postupem času měnila a první vizitky z období rokoka se těm současným příliš nepodobají, stále však mají stejný význam. Vytváří spojení mezi obchodními partnery či prodejci a zákazníky. Pokud je nemáte neustále po ruce, zbytečně se připravujete o konkurenční výhodu. Prozradíme vám, kde je seženete levně a v odpovídající kvalitě.

Vizuálně přitažlivé řešení

Nejde jen o to „mít nějakou vizitku“. Nechcete-li, aby ji zákazník okamžitě vyhodil a naopak začal uvažovat nad tím, že s vámi začne spolupracovat, budete se muset zasadit o graficky přitažlivý kabátek. Vizitka by měla být vkusná, přehledná a obsahovat veškeré důležité informace. Dejte si na čas a promyslete každý detail. Odměnou za vaši píli budiž zájem nových zákazníků – a to za to stojí, nebo ne?

Nechte si vytisknout perfektní vizitky online

Komu by se chtělo někam chodit, když se nabízí komfortní řešení za super cenu? Služba Printuj zajišťuje tisk vizitek online. Vytvořte si vizitku na základě některé z předpřipravených grafických šablon. Vložte své logo a další grafické motivy, doplňte potřebné informace a nastavte volby tisku. Proces tvorby vizitky je snadný a probíhá v několika málo krocích.

Printuj nabízí jednostranný i oboustranný vysoce kvalitní tisk v jasných barvách, laminaci pro luxusní vzhled a další možnosti. Překvapí vás i rychlost dodání – nové vizitky můžete mít v pohotovosti již do 24 hodin. Zároveň neváhejte využit také tisk firemních tiskovin (letáky, poznámkové bloky, obálky…), prodej reklamních předmětů a špičkových razítek Modico. Více na www.printuj.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *