Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Paruky a příčesky z pravých vlasů aneb změňte účes za pár minut!

Je zajímavé, že plešatí muži u žen bodují, ale naopak ženy s prořídlými vlasy si příliš sexy nepřipadají. Nejde však jen o to, že pánové na svém vzhledu tolik nelpí, ale také o tradici. V případě ženského pohlaví jsou totiž od nepaměti symbolem jejich krásy a u mužů… to je tak nějak jedno. Ať už je to jakkoliv, nabízí se otázka, jak nedostatek vlasů, nebo dokonce jejich absenci vyřešit. Důvodů může být velmi mnoho – někteří z nás o hustou kštici přijdou kvůli nemoci, jiným vlasy přirozeně vypadávají. A najdete se i dost těch, kteří se nechali ostříhat a bezprostředně poté zjistili, že si s krátkými vlasy připadají nepřirozeně.

Paruka není ostuda!

Ideálním řešením pro ty, kteří již vlasy nemají vůbec, nebo jsou s jejich stavem natolik nespokojeni, že, jim nezbývá, než je skrývat pod pokrývkou hlavy, představují paruky z pravých vlasů. Pokud jste se při přečtení slova „paruka“ lekli, ubezpečujeme vás, že moderní paruky vypadají jako skutečné vlasy. Jejich provedení je natolik precizní, že je na první pohled od opravdového účesu nerozezná ani odborník. Právem jsou považovány za módní doplňky a rozhodně se za ně nemusíte stydět. Jejich obrovská výhoda spočívá nejen v přirozeném vzhledu, ale především rychlostí, s jakou lze díky nim změnit styl. S výběrem paruky vám pomohou profesionálové ze salonu LENA STYLE, který se prodejem paruk a příčesků z pravých vlasů zabývá více než dvacet let a patří k předním českým odborníkům.

Neztrácejte čas v salonu, jděte do clip-in!

Nejste-li spokojeni pouze s délkou vlasů, vsaďte na příčesky z pravých vlasů. Jsou k mání ve všech dostupných odstínech a protože se vyrábí z lidských vlasů, lze je jednoduše obarvit. Nechcete-li trávit prodlužováním vlasů dlouhé hodiny v salónu a navíc je chcete nosit jen občas, doporučujeme vám příčesky do vlasů clip-in. I v jejich případě můžete počítat s naprosto přirozeným vzhledem a možností velmi rychlé aplikace. Díky příčeskům clip-in můžete během několika minut změnit účes k nepoznání a je jen na vás, jestli je budete nosit každý den, nebo jen při výjimečných příležitostech.

Paruky a příčesky clip in si můžete prohlédnout a koupit nejen v některé z mnoha kamenných poboček, ale také v e-shopu www.lenastyle.cz. LENA STYLE má skladem více než 4000 Ks zboží a určitě zde najdete to, co vám bude opravdu slušet.