Prodej zdravotnické a laboratorní techniky

Prodej zdravotnické a laboratorní techniky

Hledáte spolehlivého dodavatele zdravotnické a laboratorní techniky? Partnera, který vám nabídne komplexní služby zahrnující autorizovaný servis, montáž a školení? V tom případě se obraťte na firmu Kaska, která se v oboru pohybuje již od roku 1973.

Kvalita, komplexní služby a finanční úspora

Frima Kaska se zabývá zdravotnickou a laboratorní technikou, přičemž poskytuje kompletní servis a služby. Nabízí ucelený sortiment produktů za příznivé ceny, ale také maximální péči a prozákaznický přístup bez ohledu na to, zda jste menší nebo významný odběratel. Spoluprací s firmou Kaska získáte prvotřídní vybavení, přístup k novinkám a výraznou finanční úsporu. Spolupráce s firmou Kaska vás mile překvapí. Vašim nákupem vše teprve začíná a můžete se těšit na výhodné nabídky produktů, které by se vám mohly hodit. V případě jakýchkoliv požadavků vám kvalifikovaní odborníci rádi doporučí optimální řešení. Samozřejmostí je individuální přístup – pro firmu Kaska je spokojenost zákazníků na prvním místě.

Kompletní nabídka zdravotnické a laboratorní techniky na jednom místě

V nabídce zdravotnické a laboratorní techniky najdete široké spektrum výrobků určených pro různé segmenty. Tzn. pomůcky pro rehabilitaci, elektrochirurgii, léčbu světlem, kosmetiku, kardio a interní lékařství, stomatologii, gynekologii a další specifické obory. Za zmínku stojí např, přenosné a počítačové EKG, stomatologické soupravy a křesla, stacionární a přenosné ultrazvuky, pečovatelská lůžka, infuzní křeslo nebo třeba horkovzdušné sterilizátory. Ve všech případech jde o vysoce kvalitní techniku od renomovaných výrobců. V úvodu jsme zmínili, že firma Kaska není pouhým prodejcem, ale odborníkem, který se postará o odbornou instalaci a proškolení. Rozhodnete-li se pro objednávku právě u tohoto dodavatele, počítejte s instruktáží technika, který vám obsluhu konkrétního zařízení vysvětlí přímo na místě. Firma Kaska sídlí v Českých Budějovicích, ale působí celorepublikově a na aktuální nabídku se můžete podívat na www.kaskaservis.cz.

Publikováno: 04. 08. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: prodej laboratorní techniky | prodej zdravotnické techniky