Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Pronovo: Špičkové vázací prostředky nejen pro České Budějovice

Bez vázacích prostředků by byla spousta činností mnohem komplikovanější a některé zcela nemožné. To však moc dobře víte, protože je sami využíváte. A stejně dobře víte, že se nevyplácí šetřit na kvalitě. Proto se vám bude hodit tip na spolehlivého dodavatele, který nabízí široké spektrum vázacích prostředků a zdvihací techniky pro manipulaci s břemeny i pro zajištění osob. Českobudějovická společnost Pronovo s.r.o. se v oboru pohybuje od roku 1997 a vy můžete letité zkušenosti odborníků využít ve svůj prospěch. Zajímají vás podrobnosti?

Hlavním pilířem činnosti společnosti Pronovo (sídlo České Budějovice) je výroba, prodej a servis vázacích prostředků a zdvihací techniky, ale také bezpečnost práce (zajištění osob nad volnou hloubkou a při práci ve výškách). Nedílnou součástí portfolia služeb jsou také revize, školení a odborné konzultace. Ty zajišťují kvalifikovaní odborníci, kteří prošli řádným školením u výrobců zastupovaných značek. Pronovo je držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, který je garancí neměnné kvality služeb.

Prioritou společnosti je nabízet vysoce kvalitní vázací prostředky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Buďme však trochu konkrétnější – jaké výrobky v široké nabídce společnosti Pronovo najdete?

Mezi vázací prostředky určené pro manipulaci s břemeny patří řetězové vazáky, vazáky z ocelových lan, přepravní úchyty, vázací body, kombinované a textilní vazáky.

Kategorie techniky pro zajištění osob obsahuje dynamická a statická lana, záchytné systémy, postroje a příslušenství.

Ucelenou nabídku si můžete prohlédnout na www.pronovo.cz, kde najdete veškeré aktuální katalogy ke stažení. Objednávat lze prostřednictvím e-mailu, telefonicky a osobně. Budete-li potřebovat jakékoliv další informace, nebojte se zeptat – odborné poradenství a pomoc při výběru je u Pronovo samozřejmostí. A pozor, vybrané produkty (bezpečnostní záchytné sítě a kotvící prvky) si můžete také pronajmout.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.