Propisky s potiskem jsou nezbytnou pomůckou

Propisky s potiskem jsou nezbytnou pomůckou

Bez kvalitních kancelářských pomůcek se v dnešní době už člověk neobejde. Používáte je běžně každý den, a je víc než nutné, je mít pořád po ruce. Navíc mohou sloužit jako skvělý reklamní produkt pro vaši společnost. Ať už se jedná o drobné letáčky, tužky nebo propisky s potiskem. Je to osvědčená klasika, která si na trhu pyšně drží své místo.

Urazily dlouhou cestu

Věděli jste, že historie propisky s potiskem sahá až do sedmnáctého století? Říká se, že už astronom Galileo Galilei se o tento vynález zajímal a ve své době měl mít něco, co podle dnešních historiků nese název prapropiska. Toskánský fyzik měl údajně sám nakreslit její náčrtek. Vyhotovený výrobek se ale bohužel nikdy nenašel, tudíž není jasné, zda vůbec spatřil světlo světa. O něco podobného se později pokoušela řada lidí, jako byl americký vynálezce John Jacob Loud nebo jeho chorvatský současník Slavoljub Eduard Penkala. Žádný z návrhů se ale ve světě neuchytil. Poprvé byla propiska úspěšně sestrojena až maďarským novinářem László Bíró v roce 1931.

Reklamní tahák

Někdo se soustředí na trička, jiní si vyrábí samolepky s logem své firmy a někteří sází na starou, ale osvědčenou klasiku jako jsou propisky s potiskem. Když se nad tím zamyslíte, je to poměrně levná forma reklamní propagace, která je však velice spolehlivá a úspěšná. Propisky přeci používá každý. Pokud tedy hledáte ideální formu reklamního produktu pro vaši společnost, možná jste našli tu správnou.

Vyberte si svůj typ

V dnešní době jsou propisky s potiskem základní reklamní výbavou snad každé větší firmy. Hlavně díky tomu je jejich nabídka tak široká. Nemusíte se tedy bát, že byste nenašli ten správný kousek pro vás. I ti náročnější si přijdou na své. Můžete zvolit oblíbenou elegantní plastovou tužku, či si vybrat naprostou klasiku jakou je kuličkové pero. Volba je jen na vás.

Publikováno: 21. 07. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam