Průmyslové manipulátory Conncept Machinery: Inovace, kvalita a bezpečnost

Průmyslové manipulátory hrají klíčovou roli ve zvyšování efektivity a bezpečnosti na pracovišti. Společnost Conncept Machinery se stala předním hráčem na trhu díky svým pneumatickým manipulátorům, které jsou známé pro svou kvalitu, inovaci a bezpečnost.

Kvalita na prvním místě

Základním principem při studiu pneumatických manipulátorů od Conncept Machinery je klást kvalitu na první místo. Tato filozofie je zásadní pro vývoj každého manipulátoru a je pečlivě integrována do 3D návrhových systémů, které jsou podpořeny speciálním softwarem pro optimalizaci návrhu. Všechny průmyslové manipulátory jsou navrženy s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka, což zahrnuje specifické dimenzování uchopení zařízení.

Manipulátor ATIS: Symbióza s operátorem

Manipulátor ATIS od Conncept Machinery je navržen s cílem dosáhnout naprosté spokojenosti zákazníka. Těsná integrace manipulátoru s operátorem umožňuje pohyb produktů přímým působením na ně, či interakcí s ovládacími prvky na zařízení, které jsou ergonomicky a intuitivně umístěny. To má za následek zvýšení bezpečnosti na pracovišti, zvýšení produktivity a snížení rizika zranění obsluhy. Manipulátor ATIS se stává klíčovým prvkem pro zvýšení zisků společnosti.

Široká škála manipulátorů pro každou potřebu

Různá průmyslová odvětví vyžadují různé typy manipulátorů. Conncept Machinery se snaží uspokojit všechny požadavky a specifické potřeby zákazníků. Manipulátor ATIS byl vyvinut tak, aby se dokonale přizpůsobil každému výrobnímu cyklu a různým manipulačním potřebám.

Pneumatické manipulátory s pevným ramenem (ATISmirus)

Manipulátory řady ATISmirus jsou vhodné pro manipulaci s konzolovými břemeny. Tato řada manipulátorů pokrývá kapacitu až 600 kg a může být vybavena různými uchopovacími systémy, včetně přísavek, magnetů, vidliček a háků. Manipulátory ATISmirus umožňují otáčení, naklánění a převracení výrobků jak mechanickými, tak pneumatickými systémy. Vertikální paralelogramový pohyb umožňuje manipulaci s břemeny i převislými v libovolném směru s extrémní přirozeností a přesností. Uchopovací zařízení mohou být přizpůsobena specifickým potřebám zákazníka.

Pneumatické lanové balancéry (ATISacer)

Pneumatické lanové balancéry řady ATISacer jsou navrženy pro nulování hmotnosti a pokrývají kapacitu až 150 kg. Tyto balancéry jsou vhodné pro prostředí, kde jsou prostory nad hlavou omezené. Mohou být vybaveny speciálním uchopovacím zařízením a jsou ideální pro manipulaci s různými produkty.

Flexibilita a bezpečnost

Manipulátory Conncept Machinery jsou navrženy s ohledem na bezpečnost operátora. Každý manipulátor je dimenzován a konfigurován tak, aby umožňoval manipulaci s břemeny přirozeným způsobem a s maximální přesností. Bezpečnost je prioritou a manipulátory ATIS jsou vhodně dimenzovány podle požadovaného výkonu a použitého uchopovacího zařízení.

Ekologický přístup

Pneumatické manipulátory od Conncept Machinery nepotřebují elektřinu, pouze stlačený vzduch o tlaku 5-7 barů. To nejenže zkracuje instalační časy, ale také přispívá k ekologickému přístupu v průmyslových procesech.

Conncept Machinery se stala synonymem pro inovace, kvalitu a bezpečnost v oblasti průmyslových manipulátorů. Jejich manipulátory ATIS a ATISacer jsou základem efektivního a bezpečného manipulování s břemeny ve všech odvětvích průmyslu. Díky přizpůsobení specifickým potřebám zákazníka se stávají nepostradatelným prvkem v moderní průmyslové výrobě.

Publikováno: 14. 09. 2023 / Aktualizováno: 15. 09. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Adam