Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

CreditON dává šanci i „provinilcům“ se zápisem v registru

Jste v situaci, kdy by vašemu rozpočtu pomohlo i několik set korun, ale nikdo vám nechce půjčit, protože máte záznam v registru dlužníků? Nic není ztraceno, stále máte šanci, že vaše přání někdo vyslyší a půjčí vám požadovaný obnos i navzdory vašim minulým prohřeškům. V bance však pomoc nehledejte, ty si totiž žadatele o úvěr důkladně „proklepnou“ a jakmile zjistí, že má statut nespolehlivého klienta, nepůjčí mu ani korunu. Pro peníze se musíte vydat do nebankovní sféry, ovšem pozor, právě zde na vás čeká spoustu podvodníků, kteří by se chtěli na vašich problémech přiživit.

Nebankovních půjček se nemusíte bát, ale rozhodně je nepodceňujte!

Nebankovní půjčky jsou často démonizovány, ale ve skutečnosti je v nebankovním sektoru spousta institucí, které nabízí kvalitní a výhodné produkty. Musíte však vsadit na některou z prověřených a dlouhodobě působících společností, které se mohou pochlubit dobrými referencemi. Jedině tak budete mít jistotu, že půjčka bez registru skutečně pomůže.

Mezi nejoblíbenější nebankovní věřitele v současné době patří také společnost creditON, která má v portfoliu dostupné a přehledné půjčky bez registru ve výši až 12 000 Kč (v rámci první žádosti až o 4 000 Kč). Nenahlíží do registru a nezatěžuje zákazníky složitou administrativou, celou transakci je možno vyřešit prostřednictvím webových stránek crediton.cz.

CreditON půjčí opravdu každému

O kvalitě půjčky svědčí vysoké procento vracejících se zákazníků, pro které je připraven zajímavý věrnostní program. Klientelu tvoří nejen lidé, kteří v minulosti zaváhali se splácením, ale také maminky na mateřské dovolené a ti, kteří potřebují půjčky bez registru ihned. Transparentnosti nahrává, že nemusíte volat na placenou linku a celkovou splatnou částku ihned uvidíte v kalkulátoru na webu.

CreditON má vůči svým zákazníkům pochopení a chová k nim důvěru. Do registru se lze dostat i nedopatřením, často stačí špatně vyplněná složenka nebo zamítnutá žádost o hypotéku… Dost možná to samé potkalo i vás. S creditON máte opět šanci na kvalitní mikroúvěr po celou dobu, kdy bude vaše jméno v registru.