Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Půjčky na půjčky?

Lidé jsou nepoučitelní a uchylují se k půjčkám i tehdy, když je vůbec nepotřebují. Právě z tohoto důvodu vzniká stále více speciálních půjček, které jsou určeny pro specifické účely. Mají nalákat klienty, aby si o půjčky zažádali. V portfoliu finančních společností tak nalezneme půjčky na bílé zboží, půjčky na dárky či půjčky na zahradní techniku.

V podstatě se jedná vždy o ten samý typ půjčky, který se však jmenuje trochu jinak. Velmi zajímavým produktem jsou půjčky, které slouží ke splacení všech ostatních půjček. Jedná se o konsolidaci půjček.

Konsolidaci uvítají všichni dlužníci, kteří již neví, kudy kam. Pro lidi, kteří si nabrali neskutečně mnoho půjček a nemohou je splatit, je konsolidace poslední záchranou brzdou. Nebankovní společnost jednoduše splatí všechny stávající půjčky a dlužník bude splácet jednu jedinou novou splátku. Ta je nastavena tak, aby byl dlužník schopen bez problému splácet.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *