Udělejte si doma gelové nehty!

Udělejte si doma gelové nehty!

Co na tom, že jste neměla štěstí a příroda vám nenadělila pevné a zdravě vypadající nehty – na nic nečekejte a pomozte si k perfektnímu výsledku gelovkami. Mít umělé není vůbec nic zvláštního a už vůbec ne nepřirozeného. Vždyť již v dávné minulosti nedaly dámy z vyšších vrstev na umělé nehty dopustit a vyráběly si je z různých materiálů, například ze slupek pistáciových oříšků. Vraťme se však do současnosti – vy máte mnohem lepší možnosti a vaše nehty mohou vypadat k světu. Prozradíme vám, na co si dát pozor a kde seženete kvalitní výbavičku. Gelové nehty si můžete vymodelovat sama. Budete k tomu potřebovat základní výbavu, která není cenově nedostupná, no a samozřejmě trochu šikovnosti. Možná potrvá, než si osvojíte správnou techniku, ale nakonec to stoprocentně zvládnete.

Na co si dát při modeláži pozor?

Mezi nejčastější chyby, kvůli kterým může být vaše snaha zbytečná, patří neodmaštěný nehet. Před modeláží se proto ujistěte, že jste nehty zbavila všech nečistot. Mohla by vám pomoct čistící tekutina Primer, která nehet spolehlivě odmastí. A nezapomeňte si ruce min. hodinu před modeláží nemýt, aby zůstaly suché. Další častou chybou je neotření gelu z místa kolem nehtové kůžičky. Pokud gel u kůžičky necháte, rychle rostoucí nehet způsobí jeho odchlípnutí. V současné době je na trhu opravdu široké spektrum výrobků a možná vás to bude svádět k nákupu levnějších gelů. Měla byste si však uvědomit, že investice do kvalitních (nikoliv nejdražších – kvalitní může být i cenový střed) gelů se vám vrátí v podobě dlouhotrvajícího efektu. Jinými slovy – raději si trochu připlaťte a budete se z krásných nehtů těšit mnohem déle.

Kde seženete kvalitní gelové laky na nehty pro domácí použití?

Preferujete-li pohodlný nákup z domova, doporučujeme specializovaný e-shop www.nehtyprofi.cz. Garancí spokojeného nákupu budiž více než 900 recenzí na Heuréce a přítomnost známých výrobků za velmi příjemné ceny. Co takhle Amazing Gel lak (5 ml) od 89 Kč a oblíbené UV gely na nehty Vampire také od 89 Kč? Vymodelujte si nehty, díky kterým se stanete terčem obdivu. Vaše kamarádky budou škemrat, abyste jim podobné udělala taky!

Publikováno: 18. 05. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: amazing gel lak | uv gely na nehty