Rebel nemusí vypadat jako vandrák. Elitní rebel má TOP styl!

Rebel nemusí vypadat jako vandrák. Elitní rebel má TOP styl!

Kdo je rebel? Je to povstalec, vzbouřenec, jedinec plavající proti proudu, Řepka, Charlie Sheen... Možná jste podobnou nálepku obdrželi i vy, protože se nedokážete a ani nechcete ztotožnit s uniformitou společnosti. Navíc po ulicích bloumáte se sluchátky s tvrdou muzikou, která je sama o sobě jedním z charakteristických znaků rebelství. Ale o tom následující řádky nebudou. Zaměříme se na váš šatník, protože by se do něj zcela jistě vešlo pár zbrusu nových kousků. Můžete mít ty nejlepší a dokázat ostatním, že rocker tělem i duší může mít více stylu než David Beckham. Ty tam jsou doby, kdy se rebel oblékal do vytahané džízky a již na sto metrů byl cítit jeho DIY parfém s příchutí putyky a tabáku. Rebel může vypadat jako model, ovšem pozor, v dobrém smyslu slova. Stačí se porozhlédnout v rebelském e-shopu ElitníRebel.cz a pochopíte, co máme na mysli. Virtuální regály praskají pod náporem rockového, metalového, motorkářského, rockabilly a streetwearového oblečení.

Drsné motivy a tajemné ambigramy

Jak vypadá rockové oblečení elitního rebela? Zapomeňte na laciný trikot z tržnice, který se rozpadne po prvním vyprání. Trička značky Red Chapter jsou kvalitní a díky unikátním motivům naprosto nepřehlédnutelné. Kromě vlků, draků, westernových koltů a dalších libůstek na nich najdete také ambigramy – unikátní nápisy, které lze číst z obou stran, pokaždé s jiným významem.

V čem (nejen) na rockový koncert?

Rocková či metalová akce má do vystoupení pražské filharmonie stejně daleko jako. Přesto si na něj můžete vzít košili - detailně zpracovaný kousek značky Rebel Spirit. Jen málokteré oblečení na rockový koncert má šmrnc jako tento brand. Až vás přestanou bavit trika s krátkým rukávem, změňte svůj look. Košile nemusí být sprosté slovo, minimálně v tomto případě.

Džíny lepší než od Leviho

Pod kalhotami si noste, co uznáte za vhodné (třeba vůbec nic, to je nejvíc rebelské!), ovšem nezapomeňte, že právě dolní část outfitu může umocnit celkový dojem, jakým působíte na okolí. Na druhou stranu – kdo by se staral o ostatní, vypadat skvěle byste měli kvůli sobě. S džíny Rock Revival se vám to podaří, a navíc zažijete nebývalý komfort. Skalní příznivci tepláků by mohli závidět... Shrnuto a podtrženo, rockové oblečení pro muže nemusí vypadat jako z 80. let. Rebel se může oháknout ve velkém stylu – stačí si vybrat pár kousků na www.elitnirebel.cz.

Publikováno: 01. 09. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam