Čistící kazety Braun jako skvělá prevence proti infekcím

Čistící kazety Braun jako skvělá prevence proti infekcím

Bakterie a další mikroorganismy jsou tady s námi od nepaměti. Za tu dlouhou dobu jsme se s nimi naučili žít - a proti některým účinně bojovat. Ovšem stále dokážou znepříjemnit život, a to především v případě, že se dostanou do krevního oběhu. V dnešní době naštěstí existuje celá řada efektivních řešení, jako jsou vakcíny, léky... anebo dostatečná hygiena. Právě kvalitní hygiena je skvělou prevencí proti nevítaným hostům, kteří mají v plánu zkomplikovat naše zdraví. Tím nemyslíme jen běžné hygienické návyky typu mytí rukou a zubů či každodenní sprchovaní. Bakterie se nachází i na místech, na kterých bychom to nečekali, především na displejích mobilních telefonů, potravinách nebo na holící hlavě. Právě na tyto věci bychom měli dbát zvýšené pozornosti a kvalitně je očišťovat.

Pokud při holení poškodíme povrch kůže, riskujeme zanesení bakterií do těla

Jestliže na bezpečnost při holení neklademe dostatečný důraz, může se stát, že svou kůži omylem poraníme. Právě drobné a malé ranky otevírají cestu škodlivým mikroorganismům do našeho těla. Říznutí se asi nějak předcházet nedá, čas od času se to prostě stane. Ovšem kvalitním vyčištěním holící hlavy si ulehčíme od případných infekcí. Samozřejmě nestačí holící hlavu jen opláchnout obyčejnou vodou, k perfektnímu vyčištění potřebujeme ještě užitečného pomocníka - například čistící kazety Braun.

Čistící kazety Braun

Nutno podotknout, že tyto kazety jsou kompatibilní pouze s produkty od značky Braun. Pro jejich naplnění je určena čistící kapalina. Kapalina na bázi alkoholu účinně zatočí až s 99,9% bakterií a funguje jako dezinfekce. Vydrží přibližně 4 týdny, poté je nutné ji vyměnit. Po holení zanechávají na kůži svěží vůni, konkrétně citronů. Dobrou volbou je čistící kapalina do kazet braun ccr, kterou seženete na WoldoShop.cz. Jedná se o kvalitní certifikovaný produkty, který zničí drtivou většinu bakterií. Je zhruba 10× účinnější než obyčejná voda!

Publikováno: 02. 08. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam