Recenze: Není polštářek, jako polštářek. Ty z pohanky jsou NEJ!

Recenze: Není polštářek, jako polštářek. Ty z pohanky jsou NEJ!

Nemusíte být milovníkem pokrmů z pohanky, ale i tak se do polštáře naplněného pohankovými slupkami zamilujete. Jejich mikromasážní účinky jsou dobře známé již stovky let a právem patří k tradičním „plnícím“ materiálům využívaným při výrobě polštářů a matrací. Pokud vás trápí bolesti krční páteře, zad, ramen či hlavy, trpíte migrénami, nespavostí nebo revmatickými potížemi, rozhodně nepřestávejte číst. Představíme vám polštářky, na kterých se vám bude usínat jako... jako na pohance!

Anatomický polštář EVA

Znáte polštář, o kterém by se dalo říct, že má mnohaletou tradici? Anatomický pohankový polštář EVA je vyvíjen již od roku 1991 a po více než čtvrt století intenzivní spolupráce s odborníky z rehabilitačních center a fyzioterapeuty byl „dotažen k dokonalosti“. Perfektní pomocník při léčbě bolesti krční páteře byl navržen tak, aby poskytoval správnou fyziologickou podporu hlavy a krční páteře při ležení na zádech i na boku. Díky pohankovým slupkám je zajištěno dostatečné proudění vzduchu a nedochází k nepohodlnému zahřívání a pocení. Úspěch tohoto oboustranného pohankového polštáře potvrzuje i více než 11 000 prodaných kusů.

Nahřívací polštáře

Proč byste si měli pořídit nahřívací polštářek? Protože vám uleví při svalovém napětí, od bolesti a v neposlední řadě při revmatických potížích. Tím, že je polštář naplněn pohankovými slupkami, udržuje nahřátý vzduch. Kombinace tepla, tichého šelestu a specifické pohankové vůně vedou ke zklidnění a uvolnění. Teplého obkladu dosáhnete tak, že dáte nahřívací polštářek do mikrovlnky, na topení nebo do pečící trouby. Po chvilce se nahřeje a vydrží hřát po dobu asi 15 minut. Stejně dobře však polštáře z pohanky využijete jako chladivý obklad. Stačí, když ho necháte vychladit v igelitovém sáčku (je součástí balení) v mrazáku či v lednici. Chcete se o sortimentu dozvědět více, případně si rovnou vybrat polštářek? Pohankové polštáře najdete na www.polstare.cz.