Alton Garni Hotel: Perfektní ubytování v Českých Budějovicích

Alton Garni Hotel: Perfektní ubytování v Českých Budějovicích

Chystáte se do Českých Budějovic a chcete se ubytovat v prostředí, které uspokojí i náročnější hosty? V tom případě zamiřte do Alton Garni Hotelu, který nabízí komfortní a čisté domácí prostředí za velmi příjemnou cenu. Hotel je skvělou ukázkou toho, že ani vysoký standard nemusí vypumpovat vaší peněženku.

Hledáte soukromí? V Alton Garni Hotelu ho najdete

Ubytování v Českých Budějovicích v Alton Garni Hotelu je vhodné pro každého, kdo preferuje soukromí. S kapacitou sedmi dvojlůžkových pokojů (pokoje i apartmány) patří k menším ubytovacím zařízením, což mu však na atraktivitě v žádném případě neubírá. Naopak se můžete těšit na individuální a velmi vstřícný přístup personálu. Což zní dobře, nebo ne?

Nadstandardní služby, které zpříjemní váš pobyt

V českobudějovickém hotelu si můžete objednat velmi brzkou snídani, klidně i ve čtyři ráno. Spáči zase ocení snídani podávanou až po poledni. A to je jen malá ukázka toho, jak se o vás personál postará. Ještě předtím vás ale bezplatně přiveze z nádraží až na místo a po ukončení pobytu zase odveze zpět. Navíc si můžete půjčit cestovní kolo, které využijete při toulkách po okolí a v neposlední řadě i lyže. Na Šumavu je to co by kamenem dohodil... Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici wi-fi připojení, takže zůstanete v kontaktu se světem. Za zmínku stojí také možnost projížďky legendárním vozidlem Jeep Willys z roku 1942. Toužíte-li po opravdu nevšedním zážitku, máte ho mít!

Lepší místo pro ubytování byste pohledali

Ubytování České Budějovice je situováno na pravém břehu řeky Malše. To znamená, že do centra dorazíte lehkou chůzí asi za pět minut. Alton Garni Hotel se nachází v tichém a harmonickém prostředí parku a v průběhu teplých měsíců se můžete koupat v Malší okolo Malého a Velkého jezu. Přilehlými cyklostezkami se na kole dostanete do Českého Krumlova nebo na zámek Hluboká nad Vltavou. Jestli vyrazíte na kole, pěšky nebo na bruslích, je jen na vás. Další informace najdete na www.altonhotel.eu. A pozor, můžete si s sebou vzít také svého čtyřnohého kamaráda!

Publikováno: 18. 01. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: alton garni hotel české budějovice