Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Ultra levný webhosting už není jen sen

Pamatujete si ještě na doby, kdy jsme si museli pořádně rozmyslet, zda se nám vyplatí spustit nový web? Brzdou, která nás odrazovala od hromadného skupování domén a zakládání jednoho webového projektu za druhým, byla především cena webhostingu a absence služeb jako je VPS. Dnes je situace úplně jiná a webdevelopeři si mnou ruce. Cena webhostingových služeb několikanásobně klesla a jejich kvalita přitom výrazně stoupla. Nejlevnější neomezený webhosting se dá pořídit již pod dvacet korun měsíčně. Zbláznili jsme se? Vymýšlíme si? V žádném případě a tady je důkaz.

Poskytovatelů ultralevného webhostingu přibývá jako hub po dešti, bohužel ne každý splní vše, co za pár korun nabízí. Naštěstí jsou mezi nimi i takoví, kteří nejenže dodrží podmínky, ale kromě toho od nich vždy dostanete něco navíc. Jedním z nich je i best-hosting.cz, mezi jehož největší lákadla patří v současné době hostingový tarif „BEZ LIMITU“ za 19 Kč / měsíc (23 Kč s DPH). Za „dvě pětky“ dostanete neomezený prostor pro vaši webovou prezentaci, neomezený počet e-mailů, neomezený přenos dat, dostupnost 99,99 % a až 10 MySQL databází. Hosting je ideální pro provozování open-source redakčních systémů jako je WordPress, Joomla! či Drupal a OS e-shopů typu osCommerce, Quick.Cart a Magento. Všechny zmíněné OS jsou pro uživatele připraveny a lze je velmi jednoduše nainstalovat.

Zmíněný tarif stačí na menší a středně velké weby, ovšem v případě náročných projektů budete přeci jen potřebovat webhosting, který nabízí více paměti RAM a větší počet databází. A přesně tyto požadavky splňuje tarif „BEZ LIMITU PRO“ za 59 Kč / měsíc (71 Kč s DPH). Vysoce kvalitní hostingový server, přehledná administrace na míru, memory limit až 512 MB a post max size o stejné hodnotě hovoří za vše.

Ani tím však služby best-hosting.cz nekončí. Plánujete-li provoz více webů, jednoduše sáhněte po multihostingu, díky kterému výrazně ušetříte. Pro náročné uživatele jsou k mání virtuální servery, které je možno nakonfigourovat na základě individuálních potřeb. Mezi další zajímavé služby patří i server housing v moderním datacentru v Hradci Králové.

Shrnuto a podtřeno, Best-Hosing s.r.o. nabízí vysoce kvalitní služby za lidové ceny a byla by škoda jich nevyužít.