Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Na školní výlet do Prahy? No jasně! Ale kde se ubytovat?

Přemýšlíte nad tím, kam se s třídou vypravit na výlet? K nejatraktivnějším turistickým cílům bezesporu patří Praha. Hlavní město je centrem kultury i zábavy a nevyčerpatelná nabídka atrakcí uspokojí opravdu každého. Otázkou je, kde sehnat ubytování, aby bylo cenově přijatelné, komfortní, a navíc v blízkosti centra. Chcete konkrétní tip? Ubytujte se v pensionu Akát, který se nachází v bezprostřední blízkosti MHD a metra. Nabízí tak skvělou dostupnost do všech ostatních městských částí!

Proč se ubytovat v pensionu Akát?

To nejdůležitější bylo zmíněno v úvodu, ale najdete daleko více důvodů, proč je penzion oblíbené ubytování pro školy Praha. Co by kamenem dohodil jsou vyhlášené restaurace, bary a mimo jiné i jedno z nejvyhlášenějších pražských nákupních center Nový Smíchov. Na celkové atmosféře se samozřejmě podílí také nedaleký pivovar Staropramen.

V pensionu Akát se samozřejmě neubytovávají pouze školy. S 32 pokoji o kapacitě až 100 osob jde o ideální ubytování pro skupiny Praha. K mání jsou klasické hotelové pokoje i levnější hostelové pokoje s větším počtem lůžek.

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu a přístup k bezdrátovému internetovému připojení. Provozovatel penzionu zároveň nabízí zajištění polopenze a parkovacího stání pro autobusy a soukromá vozidla. Náročnější hosté ocení možnost transferu z letiště.

Pro školy je jako stvořená hostelová část

Vraťme se však k důvodům, díky kterým je pension Akát příhodným útočištěm pro školy. Požadavkům na co nejnižší cenu odpovídají vícelůžkové pokoje hostelového typu. Pět takových pokojů se nachází na samostatném patře a poskytují ubytování pro 28 osob. Hosté mají k dispozici tři koupelny a vybavený kuchyňský koutek.

Chcete se o levném ubytování pro studenty a skupiny dozvědět více? Informace a rezervaci online najdete na akatpension.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.