Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Na školní výlet do Prahy? No jasně! Ale kde se ubytovat?

Přemýšlíte nad tím, kam se s třídou vypravit na výlet? K nejatraktivnějším turistickým cílům bezesporu patří Praha. Hlavní město je centrem kultury i zábavy a nevyčerpatelná nabídka atrakcí uspokojí opravdu každého. Otázkou je, kde sehnat ubytování, aby bylo cenově přijatelné, komfortní, a navíc v blízkosti centra. Chcete konkrétní tip? Ubytujte se v pensionu Akát, který se nachází v bezprostřední blízkosti MHD a metra. Nabízí tak skvělou dostupnost do všech ostatních městských částí!

Proč se ubytovat v pensionu Akát?

To nejdůležitější bylo zmíněno v úvodu, ale najdete daleko více důvodů, proč je penzion oblíbené ubytování pro školy Praha. Co by kamenem dohodil jsou vyhlášené restaurace, bary a mimo jiné i jedno z nejvyhlášenějších pražských nákupních center Nový Smíchov. Na celkové atmosféře se samozřejmě podílí také nedaleký pivovar Staropramen.

V pensionu Akát se samozřejmě neubytovávají pouze školy. S 32 pokoji o kapacitě až 100 osob jde o ideální ubytování pro skupiny Praha. K mání jsou klasické hotelové pokoje i levnější hostelové pokoje s větším počtem lůžek.

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu a přístup k bezdrátovému internetovému připojení. Provozovatel penzionu zároveň nabízí zajištění polopenze a parkovacího stání pro autobusy a soukromá vozidla. Náročnější hosté ocení možnost transferu z letiště.

Pro školy je jako stvořená hostelová část

Vraťme se však k důvodům, díky kterým je pension Akát příhodným útočištěm pro školy. Požadavkům na co nejnižší cenu odpovídají vícelůžkové pokoje hostelového typu. Pět takových pokojů se nachází na samostatném patře a poskytují ubytování pro 28 osob. Hosté mají k dispozici tři koupelny a vybavený kuchyňský koutek.

Chcete se o levném ubytování pro studenty a skupiny dozvědět více? Informace a rezervaci online najdete na akatpension.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *