Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Jak založit s.r.o. na Slovensku?

Chystáte se rozšířit své podnikatelské aktivity na Slovensko? V tom případě by vás mělo zajímat, jak probíhá založení s.r.o., která je, podobně jako v ČR, nejrozšířenější formou podnikání.Společnost s ručením omezeným se zakládá podpisem společenské nebo zakladatelské smlouvy. Oficiálně vzniká až ke dni, kdy byla zapsána do Obchodního registru. O zápisu rozhoduje vyšší soudní úředník a to v rámci tzv. jiné soudní činnosti. Na Slovensku může s.r.o. založit jeden až padesát společníků.

Nezapomeňte, že:

  • společnost s jedním společníkem nemůže být jediným zakladatelem či jediným společníkem jiné společnosti
  • jedna fyzická osoba může být jediným společníkem maximálně ve třech společnostech

Hodnota základního kapitálu slovenské s.r.o. musí činit min. 5000 €. V případě většího počtu společníků musí každý z nich vložit min. 750 €. Společnost zodpovídá za porušení svých závazků celým svým majetkem a společník ručí do výšky svého nesplaceného vkladu, který je zapsán v obchodním registru.

Jak založit slovenskou s.r.o. co nejrychleji?

Čas jsou peníze a nechcete-li ho ztrácet jednáním s úředníky a vyřizováním všech potřebných administrativních záležitostí, obraťte se na odborníky z Company Consulting s.r.o., kteří nabízí založení slovenské s.r.o. na míru. Neváhejte a využijte možnost bezplatné konzultace, v rámci které vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta. Součástí portfolia služeb je také prodej slovenských ready-made společností, zařízení virtuálního sídla a související služby, díky kterým můžete na Slovensku podnikat třeba hned.

Jak řešit účetnictví?

Cílem každého podnikatele by neměly být jen vysoké zisky, ale také snaha o maximální optimalizaci nákladů. Na vybavení a spotřebních věcech jako jsou náplně do tiskárny ušetříte nákupem přes internet, ale zásadní úsporu přinese především optimalizace daní. A právě tu vám, v rámci spolupráce s renomovanými účetními, nabídne výše zmíněná společnost Company Consulting. Jednoduché i podvojné účetnictví, zpracování mezd i personální agenda – vše pod jednou střechou!