Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Při výběru dodavatele by neměla hrát prim jen cena

Venkovní teploměry nám ukazují stále nižší hodnoty, což pro nás znamená jediné – pustit topení. Obyvatelé panelových a činžovních domů jsou v tomto ohledu ve značné výhodě. S účty za energie si nebudou muset lámat hlavu. Hůře jsou na tom domácnosti v rodinných domech. Bydlíte-li ve svém a nevyužíváte kotel na tuhá paliva (ne každý má čas a chuť neustále obsluhovat kotel), pravděpodobně nejste ze rostoucích cen energií příliš nadšení. Není divu, cena plynu i elektřiny rok od roku roste a jediným možným řešením (pomineme-li přechod na tuhá paliva), je změna dodavatele. Díky liberalizaci českého trhu s energiemi má právo volby každý z nás. Otázkou však je, kterého dodavatele zvolit. Vyžadujete-li kvalitní služby, měli byste se orientovat nejen na cenu, ale i svědomitý zákaznický servis.

Vítejte v energetickém centru

 Jedním z nejzajímavějších dodavatelů vůbec je České energetické centrum. Kromě toho, že nabízí klientům výhodné tarify, je známý pro svůj pozitivní přístup k zákazníkům. Energetické centrum totiž nefunguje pouze jako levný dodavatel, ale zároveň poskytuje komplexní poradenství. Představitelé společnosti jsou si vědomi, že je energetika ryze technický obor a proto se ho snaží veřejnosti prezentovat tak, aby problematiku přiblížili i bez potřeby odborných znalostí. Energetické centrum těží z nízkých cen, ale i ochotou a vstřícností řešit problémy klientů za každé situace. Společnost využívá kapitál k tomu, aby mohla služby posunout mnohem dále. Hledáte-li dodavatele, který nabízí něco navíc, pak je pro vás Energetické centrum správnou volbou. Více informací se dozvíte na webu energetickecentrum.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *