Rekonstrukce domu je náročná a měli byste ji svěřit profesionálům

Rekonstrukce domu je náročná a měli byste ji svěřit profesionálům

Nejste spokojení se stavem svého bydlení a chystáte se ho zateplit, modernizovat nebo kompletně zrevitalizovat? Chcete-li být s výsledkem stoprocentně spokojení, obraťte se na někoho, kdo má se zmíněnými činnostmi dostatek zkušeností. A jak takovou stavební firmu poznáte? Samozřejmě na základě bohatých referencí. Abychom vám rozhodování usnadnili, představíme vám společnost BOBOX, která na trhu působí již patnáct let a má bohaté zkušenosti se získáváním evropských dotací.

Vše pod jednou střechou

Zmíněné stavební práce jsou obvykle velmi nákladné a i to je samozřejmě důvod, proč spolupracovat s profesionály. Stavební firma  BOBOX nabízí kompletní portfolio služeb, které zahrnují vše od inženýrské přípravy až po realizaci na klíč. Odborníci s letitou praxí pro vás vyhotoví projektovou dokumentaci pro stavební povolení, studii proveditelnosti a zajistí průkaz energetické náročnosti a energetický audit. Vždy se můžete spolehnout na perfektní komunikaci, rychlost a individuální přístup. Profesionálové z firmy BOBOX se chlubí zvučnými referencemi a v minulosti se podíleli také na výstavbě více čtyř set rodinných domů pro předního českého developera. I to je pádný argument k tomu, proč vsadit právě na tuto stavební firmu.

I bytová jednotka může vypadat k světu

BOBOX vám pomůže nejen s renovací či stavbou rodinného domu, ale samozřejmě také s komplexní rekonstrukcí bytové jednotky. A nezáleží na tom, zda chcete vyměnit staré umakartové jádro za zbrusu novou koupelnu, nebo předělat dispozice celého bytu. Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by vaše budoucí bydlení mělo vypadat, nezoufejte. Odborníci, kteří mají v malíčku nejnovější trendy, vám s plánováním rekonstrukce rádi pomohou. Nebo se snad chcete do rekonstrukce pustit sami a jediné, co k tomu potřebujete, je lešení? Máte štěstí. BOBOX totiž nabízí také pronájem lešení a šest metrů vysokých hliníkových věží pro Prahu a blízké okolí. Samozřejmostí je montáž a demontáž za velmi příjemné ceny. Cenovou kalkulaci, ucelené portfolio realizovaných zakázek a další důležité informace najdete na webových stránkách www.bobox.cz.

Publikováno: 21. 11. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: pronájem lešení | rekonstrukce | stavební firma | stavební firma bobox