Shopsys - internetový obchod, který nemá chybu?

Shopsys - internetový obchod, který nemá chybu?

Rok 2012 se chýlí ke svému konci a zatímco přemýšlíme nad tím, jak strávíme letošní Silvestr, obchodníci se snaží vymyslet způsob, který jim napřesrok do e-shopu přivede spoustu nových zákazníků nebo pomůže snížit náklady. Pokud se i vy hrdě hlásíte k workoholikům, kteří už dávno zapomněli na to, co je to dovolená, jste tady správně. Prozradíme vám jeden způsob, který vyřeší hned dva zmíněné problémy, tedy nedostatek nakupujících a vysoké poplatky za provoz obchodu. Jmenuje se Shopsys a nejde o nic jiného, než o populární e-shopové řešení, které vyvinula společnost Netdevelo s.r.o.

Proč si vybrat Shopsys od Netdevelo?

Pro Netdevelo je tvorba e-shopů na denním pořádku a o kvalitách svědčí fakt, že stojí za internetovými obchody pro významné klienty. Za zmínku stojí Elektrospotřebiče Okay či Kofola. Vraťme se však k samotnému systému Shopsys, který je vhodný zejména pro všechny...ehm...zkrátka pro všechny, kteří to se svým byznysem myslí vážně.

Shopsys je k mání ve dvou variantách, při čemž i levnější, Express, obsahuje všechny důležité moduly, bez kterých se při provozování e-shopu neobejdete. Tvorba internetového obchodu začíná analýzou vašich požadavků a pokračuje tvorbou wireframes a designem na míru – právě ten totiž pomůže identifikovat váš obchod a odlišit ho od konkurence. Samozřejmostí je i důraz na optimalizaci ve vyhledávači – čisté URL, titulky stránek, meta popisky a další atributy, které jsou pro dobré umístění nezbytné. Suma sumárum jde o sofistikovné a profesionální řešení, které je prosté jakýchkoliv nedostatků. Alespoň my jsme na žádný nepřišli.

Když "drahé" je ve finále levnější

Ale jak je to s cenou? Za variantu Express dáte všeho všudy necelých 30 tisíc a Enterprise vás vyjde téměř na dvojnásobek. Pro začínajícího podnikatele může být pořizovací cena e-shopu rozhodující, ovšem spočítáte-li si náklady, které vás bude stát úprava levnějšího řešení, případně sečtete měsíční poplatky za pronajatý e-shop za dobu jednoho roku, dojdete k „překvapivému“ závěru – Shopsys není drahý. V podstatě by se dalo napsat, že je z dlouhodobého hlediska mnohem levnější. Podrobné informace o systému najdete na webu shopsys.cz.