Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Shopsys – internetový obchod, který nemá chybu?

Rok 2012 se chýlí ke svému konci a zatímco přemýšlíme nad tím, jak strávíme letošní Silvestr, obchodníci se snaží vymyslet způsob, který jim napřesrok do e-shopu přivede spoustu nových zákazníků nebo pomůže snížit náklady. Pokud se i vy hrdě hlásíte k workoholikům, kteří už dávno zapomněli na to, co je to dovolená, jste tady správně. Prozradíme vám jeden způsob, který vyřeší hned dva zmíněné problémy, tedy nedostatek nakupujících a vysoké poplatky za provoz obchodu. Jmenuje se Shopsys a nejde o nic jiného, než o populární e-shopové řešení, které vyvinula společnost Netdevelo s.r.o.

Proč si vybrat Shopsys od Netdevelo?

Pro Netdevelo je tvorba e-shopů na denním pořádku a o kvalitách svědčí fakt, že stojí za internetovými obchody pro významné klienty. Za zmínku stojí Elektrospotřebiče Okay či Kofola. Vraťme se však k samotnému systému Shopsys, který je vhodný zejména pro všechny…ehm…zkrátka pro všechny, kteří to se svým byznysem myslí vážně.

Shopsys je k mání ve dvou variantách, při čemž i levnější, Express, obsahuje všechny důležité moduly, bez kterých se při provozování e-shopu neobejdete. Tvorba internetového obchodu začíná analýzou vašich požadavků a pokračuje tvorbou wireframes a designem na míru – právě ten totiž pomůže identifikovat váš obchod a odlišit ho od konkurence. Samozřejmostí je i důraz na optimalizaci ve vyhledávači – čisté URL, titulky stránek, meta popisky a další atributy, které jsou pro dobré umístění nezbytné. Suma sumárum jde o sofistikovné a profesionální řešení, které je prosté jakýchkoliv nedostatků. Alespoň my jsme na žádný nepřišli.

Když „drahé“ je ve finále levnější

Ale jak je to s cenou? Za variantu Express dáte všeho všudy necelých 30 tisíc a Enterprise vás vyjde téměř na dvojnásobek. Pro začínajícího podnikatele může být pořizovací cena e-shopu rozhodující, ovšem spočítáte-li si náklady, které vás bude stát úprava levnějšího řešení, případně sečtete měsíční poplatky za pronajatý e-shop za dobu jednoho roku, dojdete k „překvapivému“ závěru – Shopsys není drahý. V podstatě by se dalo napsat, že je z dlouhodobého hlediska mnohem levnější. Podrobné informace o systému najdete na webu shopsys.cz.