Repliky zbraní jako stylové dekorace i vkusný dárek

Repliky zbraní jako stylové dekorace i vkusný dárek

Antimilitaristé nechť prominou, ale zbraně byly pro lidstvo odjakživa obrovským lákadlem, a to bez debat. Drtivá většina populace samozřejmě válku nechce, ale na druhou stranu obdivuje nástroje, bez kterých by vojáci museli používat kameny a klacky. My se v následujících řádcích podíváme na střelné zbraně z tak trochu jiného úhlu. Repliky jsou naprosto mírumilovné a slouží jako interiérové dekorace či exponáty ve sbírkách technických nadšenců. Vypátrali jsme pro vás prodejce, který nabízí jedinečné repliky za zajímavou cenu.

I na vaší stěně by se jistě vyjímala replika samopalu

Líbila by se vám legendární útočná puška AK47 nad stolem ve vaší pracovně? Anebo snad německý samopal MP40 s koženým popruhem, jak jej svého času nosily jednotky Wehrmachtu? Příznivci amerických ozbrojených sil zase zřejmě touží po vlastnictví krásného a velmi spolehlivého Thompsonu M1 s kulatým zásobníkem přezdívaném Tommy gun. Ať už se vám líbí ruské, německé, americké nebo jiné samopaly, repliky z 2. světové války najdete na www.kanony.cz. Prodejce nabízí realistické samopaly od španělské firmy Denix. Repliky samopalů nejsou schopné střelby, ale mají pohyblivý mechanizmus, což umocňuje úžasný vzhled. Váhově a rozměrově jsou naprosto totožné s originály.

Pistole, meče i rytířské zbroje

V e-shopu samozřejmě nechybí ani repliky pistolí, a to nejen těch, které se účastnily bojů v rámci druhého světového konfliktu. V nabídce narazíte také na Desert Eagle, brilantně zpracované repliky indických pistolí z 18. století, křesadlové pistole a spoustu dalších ručních střelných zbraní. Sortiment zahrnuje také repliky nábojů, repliky středověkých zbraní a zbrojí, westernové potřeby a spoustu unikátních dárkových předmětů pro muže i ženy. Repliky z 2. světové války i další zboží budete mít doma obratem a při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné zdarma.

Publikováno: 17. 02. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: repliky samopalů | repliky zbraní z 2. světové války