Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Repliky zbraní jako stylové dekorace i vkusný dárek

Antimilitaristé nechť prominou, ale zbraně byly pro lidstvo odjakživa obrovským lákadlem, a to bez debat. Drtivá většina populace samozřejmě válku nechce, ale na druhou stranu obdivuje nástroje, bez kterých by vojáci museli používat kameny a klacky. My se v následujících řádcích podíváme na střelné zbraně z tak trochu jiného úhlu. Repliky jsou naprosto mírumilovné a slouží jako interiérové dekorace či exponáty ve sbírkách technických nadšenců. Vypátrali jsme pro vás prodejce, který nabízí jedinečné repliky za zajímavou cenu.

I na vaší stěně by se jistě vyjímala replika samopalu

Líbila by se vám legendární útočná puška AK47 nad stolem ve vaší pracovně? Anebo snad německý samopal MP40 s koženým popruhem, jak jej svého času nosily jednotky Wehrmachtu? Příznivci amerických ozbrojených sil zase zřejmě touží po vlastnictví krásného a velmi spolehlivého Thompsonu M1 s kulatým zásobníkem přezdívaném Tommy gun.

Ať už se vám líbí ruské, německé, americké nebo jiné samopaly, repliky z 2. světové války najdete na www.kanony.cz. Prodejce nabízí realistické samopaly od španělské firmy Denix. Repliky samopalů nejsou schopné střelby, ale mají pohyblivý mechanizmus, což umocňuje úžasný vzhled. Váhově a rozměrově jsou naprosto totožné s originály.

Pistole, meče i rytířské zbroje

V e-shopu samozřejmě nechybí ani repliky pistolí, a to nejen těch, které se účastnily bojů v rámci druhého světového konfliktu. V nabídce narazíte také na Desert Eagle, brilantně zpracované repliky indických pistolí z 18. století, křesadlové pistole a spoustu dalších ručních střelných zbraní.

Sortiment zahrnuje také repliky nábojů, repliky středověkých zbraní a zbrojí, westernové potřeby a spoustu unikátních dárkových předmětů pro muže i ženy. Repliky z 2. světové války i další zboží budete mít doma obratem a při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné zdarma.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *