Hotel&Restaurant Čertousy: Místo, kam se budete rádi vracet

Hotel&Restaurant Čertousy: Místo, kam se budete rádi vracet

Hledáte stylový hotel s restaurací v příjemném prostředí? Místo, kde dostanete na výběr z jedinečných českých i mezinárodních specialit? V tom případě zamiřte do restaurace Praha 9 – Čertousy, která je ideálním místem pro romantickou večeři ve dvou a stejně dobře i pro svatební hostinu nebo firemní akce Praha.

Tradiční česká i zahraniční kuchyně

Po čertech dobrá kuchyně? V restauraci, která je součástí Hotelu Čertousy rozhodně! Široký výběr specialit potěší chuťové pohárky každého gurmána. Ať už vaše volba padne na českou klasiku nebo netradiční pokrmy, které jsou typické spíše pro země, nebudete litovat. Profesionální kuchaři používají kvalitní a vždy čerstvé suroviny. Připraví pro vás grilované maso, rybu nebo hovězí steaky na lávovém grilu, ale v případě zájmu také vynikající vegetariánské jídlo.

Skvělé místo pro svatbu, oslavu a firemní akci

Pokud vás čeká svatba v Praze a stále jste nenašli příhodné místo, v restauraci Čertousy pro vás vystrojí hostinu nebo rovnou připraví svatbu na klíč. V rámci komplexních služeb můžete využít možnost svatebního obřadu na zahradě, terase, u rybníka nebo ve stylovém salonku. Personál se postará o tématickou výzdobu, zajistí pro vás dopravu luxusním automobilem a mimo jiné i služby kadeřníka a floristky. Pro novomanžele je ubytování v hotelu zcela zdarma. Vaše svatební hostina Praha bude nezapomenutelná! V restaurantu Čertousy se může konat také oslava narozenin Praha, školní sraz, promoční hostina, firemní akce nebo jiná událost. Kapacita restaurace je téměř 60 lidí a na terasu se vejde dalších 70 hostů. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, dostatečně velké parkoviště, nekuřácká část a dětský koutek. V areálu je k dispozici free wifi a pro zájemce o konferenční prostory Praha je připraven také projektor. V hotelu Čertousy se lze ubytovat ve 28 atypických pokojích (celková kapacita při využití přistýlek je 67 míst) s krásným výhledem na přilehlý rybník. Každý z pokojů je vybaven LCD TV se satelitními programy, elektronickým trezorem a vysoušečem vlasů. Na vyžádání také dětskou postýlkou. V rámci ranního lenošení jistě oceníte snídaňový servis na pokoj. Během pobytu pak i ostatní služby – například zajištění kulturního a sportovního vyžití, zajištění taxi a další. Další informace o vyhlášeném hotelu na Praze 9 najdete na www.restaurace-praha-certousy.cz.