Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Sháníte dárek pro muže? Poradíme vám!

Jak vybrat dárek pro muže, když do obchodů se vám příliš nechce a nápady stále nepřicházejí? Přinášíme vám několik tipů na dárky, které by mu mohly udělat opravdovou radost. Necháte se inspirovat?

Tabletky na super sex

Kdo by nechtěl zažívat žhavé noci v každém věku? Dnešní uspěchaná doba kvalitnímu sexu moc nenahrává. Muži jsou unavení, přepracovaní a vystresovaní. Všechny tyto negativní faktory mají vliv na oslabení na poli sexuálního života. Jak se to dá řešit? Pokud má muž problém s erekcí, může využít léky se stejnou účinnou látkou jakou má Viagra – sildenafilem. Těmto preparátům se říká generika a konkrétně se jmenuje například Kamagra. Prodej je volný, takže jej není problém objednat levně na internetu. Pokud tento preparát koupíte jako dárek, potěšíte nejen partnera, ale i sebe!

Pálivý balíček pro odvážné muže!

Chilli produkty opravdu frčí. Pokud váš partner miluje pálivá jídla, jeho oči rozzáří a pusu rozpálí nabídka balíčků od některého z producentů a prodejců balíčků s chutí chilli. Výběr je veliký. Můžete darovat různé omáčky, hořčice nebo kečupy. V nabídce lze objevit i degustační zkumavky s jednotlivými druhy sušených chilli paprik pro degustační večery. Vybírat můžete i podle pálivosti. Přejeme žhavé dny!

Set na domácí výrobu piva

Velká část českých mužů má pivo mezi oblíbenými nápoji. Jak je to ale s jeho výrobou? Většinou ji samozřejmě necháváme na pivovarech, protože tam pivo prostě umějí nejlépe. Ale znáte to, spousta lidí miluje domácí výrobu. A vyrobit si doma vlastní točené pivo, to určitě potěší každého domácího kutila. V setu najdete naprosto vše. Nádobu, všechny ingredience, a hlavně správný postup, jak se výroby chmelového moku zhostit nejlépe. Výrobě zdar a snad i na zdraví!

Poukaz na celodenní relax

Pokud máte muže, který je pracovně hodně vytížen a během roku nedokáže odpočívat, pořiďte mu poukaz na nějaké relaxační procedury. Thajská masáž, plavání v bazénu, vířivka, nebo sauna. Není nad to odložit mobilní telefon, zapomenout na běžné starosti, dát si třeba i sklenku sektu a nechat se při zvuku relaxační melodie hýčkat od profesionálů…

Retro počítačové hry

Pokud se váš obdarovaný narodil v osmdesátých nebo devadesátých letech, jistě se jeho životem prohnaly také samotné počátky elektroniky a počítačů. Lidé ve věku 30+ znají počítačové hry jako Arcade, bomberman, Dune 2, had nebo Prince of Persia. Pro milovníky starých časů se tu a tam objevují také tyto oldschoolové počítačové hry v novém kabátě. Jaké hry jsou považovány za symboly historie počítačových her? Svému tatínkovi nebo manželovi vykouzlíte koupí těchto her úsměv na tváři a možná i slzičky dojetí…

Poukaz na čištění auta

Většina aut, která se běžně používají, a obzvlášť ty, co v nich vozíme děti, nevypadá vždy úplně čistě. Pokud máte rodinu nebo náročné zaměstnání, auto často nestíháte uklidit. Krásným vánočním dárkem bude proto poukaz na ruční detailing vašeho vozu. O co se jedná? Profesionál vám dokonale vyčistí interiér vozu tak, že jej budete mít problém poznat. A pokud má váš automobil pár vad na svém laku, není problém jej ošetřit profesionální kosmetikou, že bude vypadat skoro jako nový. Přejte si tento praktický dárek pod stromeček!

Jak se vám naše tipy líbí? Budou pro vás inspirací již pro letošní Vánoce? Prozradíte nám vaše tipy?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *