Rolety den a noc: Luxusní a zároveň praktické stínění pro každé bydlení

Rolety den a noc: Luxusní a zároveň praktické stínění pro každé bydlení

Vhodně zvolený stínící systém je jedním z klíčů ke komfortnímu bydlení. Čím se vyznačuje? Krotí nezbedné sluneční paprsky, zajišťuje soukromí, a navíc vypadá dobře. Že jste na řešení, které by odpovídalo všem zmíněným požadavkům nenarazili? Seznamte se s interiérovými roletami Den a noc od firmy FEXI. Již na první pohled jsou výjimečné a okamžitě si je zamilujete.

Jak rolety Den a noc fungují?

Vnitřní látkové rolety Den a noc charakterizuje překrývání dvou tkanin – průhledné a neprůhledné. Dvojitá látka umožňuje zatažení stejně jako v případě klasických rolet. Regulace je jednoduchá a požadovaného stupně zastínění lze dosáhnout doslova k okamžiku. Vždy máte na výběr mezi střídáním neprůhledného a průhledného pruhu a namotáním celé rolety do kazety. Rolety den a noc perfektně doplňují okno a mají funkci šmrncovního designového doplňku. Stačí si vybrat některou z mnoha barevných variant a sladit s ostatními interiérovými prvky. Rolety Den a noc se vyjímají v každém moderním bydlení. Hodí se do bytu, rodinného domu, ale také do veřejných prostor, kanceláře či chaty. Jinými slovy – parádu udělají všude a nemusíte se za ně stydět ani v luxusním interiéru.

Instalace, kterou zvládne každý

Pro zkušeného kutila je montáž běžných rolet snadná, ovšem pro běžného smrtelníka se může změnit v horor. V případě rolet Den a noc nic takového nehrozí; byly navrženy s ohledem na velmi jednoduchou instalaci. Rolety dodávají již složené, takže je stačí pouze zavěsit na okno a máte hotovo.

Proč si pořídit rolety právě od FEXI?

FEXI to se spokojeností zákazníků myslí vážně, a proto nabízí nadstandardní servis. Kvalifikovaná zákaznická podpora vám poradí s výběrem konkrétního typu látky a ovládání i se zaměřením. Navíc si můžete nechat zdarma poslat až 8 vzorků a přesvědčit se o kvalitě produktu na vlastní oči – nejen přes internet, jako je tomu v případě konkurence.

Publikováno: 07. 12. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam