Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Rolety den a noc: Luxusní a zároveň praktické stínění pro každé bydlení

Vhodně zvolený stínící systém je jedním z klíčů ke komfortnímu bydlení. Čím se vyznačuje? Krotí nezbedné sluneční paprsky, zajišťuje soukromí, a navíc vypadá dobře. Že jste na řešení, které by odpovídalo všem zmíněným požadavkům nenarazili? Seznamte se s interiérovými roletami Den a noc od firmy FEXI. Již na první pohled jsou výjimečné a okamžitě si je zamilujete.

Jak rolety Den a noc fungují?

Vnitřní látkové rolety Den a noc charakterizuje překrývání dvou tkanin – průhledné a neprůhledné. Dvojitá látka umožňuje zatažení stejně jako v případě klasických rolet. Regulace je jednoduchá a požadovaného stupně zastínění lze dosáhnout doslova k okamžiku. Vždy máte na výběr mezi střídáním neprůhledného a průhledného pruhu a namotáním celé rolety do kazety.

Rolety den a noc perfektně doplňují okno a mají funkci šmrncovního designového doplňku. Stačí si vybrat některou z mnoha barevných variant a sladit s ostatními interiérovými prvky.

Rolety Den a noc se vyjímají v každém moderním bydlení. Hodí se do bytu, rodinného domu, ale také do veřejných prostor, kanceláře či chaty. Jinými slovy – parádu udělají všude a nemusíte se za ně stydět ani v luxusním interiéru.

Instalace, kterou zvládne každý

Pro zkušeného kutila je montáž běžných rolet snadná, ovšem pro běžného smrtelníka se může změnit v horor. V případě rolet Den a noc nic takového nehrozí; byly navrženy s ohledem na velmi jednoduchou instalaci. Rolety dodávají již složené, takže je stačí pouze zavěsit na okno a máte hotovo.

Proč si pořídit rolety právě od FEXI?

FEXI to se spokojeností zákazníků myslí vážně, a proto nabízí nadstandardní servis. Kvalifikovaná zákaznická podpora vám poradí s výběrem konkrétního typu látky a ovládání i se zaměřením. Navíc si můžete nechat zdarma poslat až 8 vzorků a přesvědčit se o kvalitě produktu na vlastní oči – nejen přes internet, jako je tomu v případě konkurence.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.