Nepodceňujte bezpečnost práce

Patříte ke svědomitým zaměstnavatelům, kteří pravidelně kontrolují, zda všichni zaměstnanci, ale také přístroje a prostředí podléhají nejnovějším vyhláškám a směrnicím o bezpečnosti? Pokud bezpečnost práce poněkud zanedbáváte, měli byste se obrátit na někoho, kdo změní poměry ve vaší společnosti tak, aby byl její provoz naprosto bezproblémový a prostý jakéhokoliv pracovního úrazu. Nejprve si je však třeba vyjasnit, co přesně je ona bezpečnost práce je.

Co je to bezpečnost práce

Bezpečnost práce, neboli bozp je jakýsi souhrn opatření, která stanoví nejen zaměstnavatel, ale také legislativa. Opatření by měly sloužit jak prevence ohrožení nebo poškození lidského zdraví během pracovního procesu, případně ochránit firemní majetek před zničením (např. požární ochrana). Hledáte-li někoho, kdo vám zajistí kompletní outsourcing bezpečnosti práce, obraťte se na společnost CIVOP s.r.o. Nejen, že pokryje všechny vaše, ale i zákonné požadavky, zároveň povede k úspoře nákladů.

Co všechno je náplní práce CIVOP

Pokud si stále nedokážete představit, co vše bezpečnost práce zahrnuje, tak vězte, že se jedná například o řešení povinnosti v oblasti hygieny práce, ergonomie, zajištění pomoci při realizaci revize elektro, plynu, tlakových nádob aj. Spolehněte se na letité zkušenosti CIVOP a budete mít jistotu skvěle odvedené práce.

Publikováno: 03. 04. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: bezpečnost práce | bozp | požární ochrana | revize | revize elektro | revize plyn