Exkluzivní diamantové šperky od D.I.C.

Exkluzivní diamantové šperky od D.I.C.

Která z nás by netoužila nosit kolem krku přívěšek s diamantem nebo rovnou diamantový náhrdelník? Jenomže přesvědčit manžela, aby nám ho koupil je nadlidský úkol a to i pro jinak velmi přesvědčivé ženy. A co na to jít šalamounsky a informovat svého muže o tom, jaká je diamant skvělá investice? Lhát mu rozhodně nebudete. Diamantové šperky patří stejně jako zlato či jiné drahé kameny a kovy k nejstabilnějším investicím, které ochrání vaše finance před inflací a zároveň přinesou zajímavé zisky. Pokud toužíte po opravdu exkluzivních diamantech, budete nadšené z nabídky Diamonds International Corporation.

Dokonalé šperky od Diamonds International Corporation

Diamonds International Corporation se výrobou a prodejen originálních diamantových šperků zabývá sedmým rokem. Na trhu je již od podzimu 2005 a momentálně tvoří většinu obratu obchod s investičními diamanty. To však neznamená, že by byla výroba šperků na druhé koleji. Naopak, D.I.C. nabízí skutečně nádherné kousky, kterými nepohrdnou i ty nejnáročnější z nás. Pokud si chcete diamanty prohlédnou na vlastní oči, můžete se na ně podívat v několika showroomech. Najdete je v Praze, Karlových Varech či v Bratislavě.

Certifikát ke každému kameni

Diamonds International Corporation se ke svým zákazníkům chová velmi poctivě a ke každému diamantu přikládá certifikát, který dokládá jeho původ. Certifikát dostanete nejen k samostatným kamenům, ale také k těm, které byly zasazeny do šperku. Certifikát vystavily přední gemologické laboratoře, které jsou akceptované po celém světě. Diamonds International Corporation Je jediným českým členem a akcionářem Antverpské diamantové burzy, což jsou pádné argumenty na to, aby váš drahý uvolnil na tuto výhodnou investici vámi požadovanou částku.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: diamantové šperky | diamanty | diamonds international corporation | investice | šperky