Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Rychlá nebankovní půjčka skutečně pro všechny

Kdyby život plynul tak, jak jsme si ho nalinkovali, pravděpodobně bychom žádné půjčky nepotřebovali. Věšteckou kouli, která by nám umožnila nahlédnout do minulosti, ale nemáme a tak nám nezbývá, než čas od času zažádat o finanční injekci. Tu můžeme získat od banky, ale také nebankovní společnosti. Rozhodnutí nebývá jednoduché a záleží na našich požadavcích a samozřejmě i na tom, zda splňujeme věřitelova kritéria. Hledáte-li někoho, kdo vám půjčí i větší obnos velmi rychle a nebude přitom vyžadovat potvrzení o pravidelném příjmu a lustrovat registrem dlužníků, máme pro vás dobrou zprávu.

Nová půjčka k nám dorazila ze Slovenska

Společnost Ammado CZ se na českém nebankovním trhu teprve ohřívá, nicméně na sousedním Slovensku patří k oblíbeným nebankovním společnostem. Např. podle nezávislého portálu RecenzePozicek.eu, který se věnuje problematice nebankovních půjček, patří k nejdostupnějším nebankovním úvěrovým produktům a návštěvníci ji v anketě označili jako nejlepší.

A proč Ammado půjčka zaujala nás? Protože snoubí dostupnost a velmi nízkou úrokovou sazbu.

Kolik si můžete půjčit? A na jak dlouho?

Úvěrový rámec začíná na 5 000 Kč, tedy částce, která postačí na zaplacení urgentní složenky nebo jiné nečekané výdaje. Maximum, které si můžete půjčit, je 400 000 Kč, což vám vystačí na realizaci zateplení, nový automobil nebo třeba investici do vlastního podnikání. Účel nehraje roli a nikdo po vás nebude vyzvídat, jak s penězi naložíte.

Doba splatnosti půjčky je individuální a je jen na vás, jestli částku splatíte za jediný rok (nejkratší možná doba splatnosti) nebo sedm let. Výši měsíční splátky si nastavíte tak, aby příliš nezatížila váš rozpočet a mohli jste pohodlně splácet. V případě potřeby lze splátku odložit a to až 4 x.

Úroky, za které by se nemusela stydět ani banka

To nejlepší jsme si nechali nakonec. Vhledem k tomu, že jde o půjčku bez registru a potvrzení příjmu, možná čekáte přemrštěnou úrokovou sazbu. Ale ani ta se nekoná a začíná na 9,8 %, což je méně než u leckterých bankovních půjček. Navíc nebudete muset využívat speciální účet a platit zbytečné poplatky.

Chcete se ohledně nebankovní pujcky pro všechny dozvědět další informace? Na www.ammadopujcky.cz vyplňte kontaktní formulář a vyčkejte, až se vám ozve operátor. Rád vám zodpoví na případné dotazy a provede vás pohodlnou online žádostí o půjčku.