S alkoholovými dárky je nudná oslava minulostí

S alkoholovými dárky je nudná oslava minulostí

Není nic horšího než nudná narozeninová oslava či párty. Pokud se v dohledné době na nějakou podobnou akci chystáte, můžete se zasloužit o to, aby byla zábava opravdu v plném proudu. Pomůže vám k tomu pestrý sortiment stylových her a dárků, které najdete ve virtuálních regálech internetového obchodu alkodarky.cz. Jak už napovídá sám název e-shopu, jde o vychytávky, které jsou nějakým způsobem spjaty s pitím alkoholu. A že je opravdu z čeho vybírat!

Tradiční hry v netradičním provedení

Člověče nezlob se, lodě, piškvorky či ruletu hrál už alespoň jednou v životě každý z nás. A co byste řekli jejich alkoholové verzi? Jinak poklidné hraní má díky netradičnímu zpracování zcela odlišný průběh. Skvělým příkladem je originální dárek v podobě alkoholových šachů. Šanci má opravdu každý a i ten největší mistr může prohrát se soupeřem, jehož doménou sice nejsou šachy, zato mu však nedělá problém i větší množství alkoholu.

Neméně zábavné jsou i další originální dárky. Milovníci piva ocení pivní helmy, které jsou k mání i v dámském (růžovém) provedení. Plechovky s pivem jednoduše upevníte přímo na helmu a zlatavý mok sajete skrze hadičky. Ruce vám zůstanou volné a budete se moct nerušeně krmit brambůrkami a jinými pochoutkami.

Spousta oslav se nese ve znamení maškarního bálu. Na alkodarky.cz seženete vtipné paruky, havajské sukně, ale i svítící tkaničky. A co teprve legendární plavky, které na sobě nosil Borat? Ty trumfne jedině převlek v podobě penisu.

Nemáte z čeho pít?

Hry, hračky a perfektní gadgety jsou pouze zlomkem toho, co vám mohou alkodarky.cz nabídnout. Samozřejmostí je i značné množství unikátních skleniček, sklenic a půllitrů, ze kterých vám budou nápoje chutnat mnohem více. Prodejce pamatuje i na spirituálně založené jedince. Pro ty má připravenou Bibli s tajnou schránkou. Není v ní ukryto nic víc, než stylová placatka s božským likérem. Alkoholové dárky jsou jednoduše zárukou toho, že se na párty nudit nebudete.

Publikováno: 20. 10. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: alkoholové dárky | originální dárek | originální dárky