Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Sklad nebo hala bez stavebního povolení? O něčem bychom věděli…

Chystáte se na stavbu nové haly, nebo jen rozšiřujete stávající sklady? Prioritou každého podnikatele je minimalizace nákladů a máte-li omezený rozpočet, zřejmě vás cena nové stavby odrazuje. Stejně tak se však nechcete přizpůsobovat dispozicím pronajaté haly, nebo se pouštět do rekonstrukce. V každém případě budete muset přehodnotit své požadavky a dělat větší či menší kompromisy. Díky montovaným halám, které jsou rok od roku populárnější, však nikoliv. Montované konstrukce mají v porovnání s klasickými zděnými stavbami spoustu podstatných výhody a poslouží vám v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Jedním z největších argumentů pro mobilní haly je absence stavebního povolení. Realizace se tak obejde bez nepříjemné administrativy a je mnohem rychlejší. Další výhodou je nízká pořizovací cena možnost takřka libovolného vybavení. S tím souvisí i široké možnosti využit – mobilní haly se využívají jako skladovací haly, stáje pro koně, ale také hangáry nebo zastřešení v oblasti archeologických výzkumů. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, rozhodně by vás mělo zajímat, zda je nelze uskutečnit právě v mobilní hale.

Zmínili jsme, že náklady na montáž jsou nízké, ale přesto je vhodné vsadit na prověřeného výrobce konstrukcí, který má s výrobou hal letité zkušenosti. V tomto ohledu nelze než doporučit společnost Röder, kterou v České republice zastupuje firma Diamant Expo s. r. o. A je jen na vás, zda využijete některou z hotových hal k pronájmu, nebo si ji necháte vyrobit na zakázku.

Každá skladovací hala, které nabízí Diamant Expo, se chlubí bleskovou a jednoduchou realizací, širokými možnostmi individualizace (volitelné rozmístění oken, vrat, dveří a mnoha dalších prvků) a několika typy opláštění. Firma nabízí profesionální servis se vším všudy a pokud ušetříte díky ní nemalou částku. Kompletní informace najdete na webu www.mobilni-sklady.cz.