Sklad nebo hala bez stavebního povolení? O něčem bychom věděli...

Sklad nebo hala bez stavebního povolení? O něčem bychom věděli...

Chystáte se na stavbu nové haly, nebo jen rozšiřujete stávající sklady? Prioritou každého podnikatele je minimalizace nákladů a máte-li omezený rozpočet, zřejmě vás cena nové stavby odrazuje. Stejně tak se však nechcete přizpůsobovat dispozicím pronajaté haly, nebo se pouštět do rekonstrukce. V každém případě budete muset přehodnotit své požadavky a dělat větší či menší kompromisy. Díky montovaným halám, které jsou rok od roku populárnější, však nikoliv. Montované konstrukce mají v porovnání s klasickými zděnými stavbami spoustu podstatných výhody a poslouží vám v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Jedním z největších argumentů pro mobilní haly je absence stavebního povolení. Realizace se tak obejde bez nepříjemné administrativy a je mnohem rychlejší. Další výhodou je nízká pořizovací cena možnost takřka libovolného vybavení. S tím souvisí i široké možnosti využit – mobilní haly se využívají jako skladovací haly, stáje pro koně, ale také hangáry nebo zastřešení v oblasti archeologických výzkumů. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, rozhodně by vás mělo zajímat, zda je nelze uskutečnit právě v mobilní hale.

Zmínili jsme, že náklady na montáž jsou nízké, ale přesto je vhodné vsadit na prověřeného výrobce konstrukcí, který má s výrobou hal letité zkušenosti. V tomto ohledu nelze než doporučit společnost Röder, kterou v České republice zastupuje firma Diamant Expo s. r. o. A je jen na vás, zda využijete některou z hotových hal k pronájmu, nebo si ji necháte vyrobit na zakázku.

Každá skladovací hala, které nabízí Diamant Expo, se chlubí bleskovou a jednoduchou realizací, širokými možnostmi individualizace (volitelné rozmístění oken, vrat, dveří a mnoha dalších prvků) a několika typy opláštění. Firma nabízí profesionální servis se vším všudy a pokud ušetříte díky ní nemalou částku. Kompletní informace najdete na webu www.mobilni-sklady.cz.

Publikováno: 30. 08. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: mobilní haly | mobilní sklad | mobilní sklady | skladovací hala | skladovací haly