Reklama

Přípravky Phyteneo

Hledáte účinnou pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte Phyteneo.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Získejte nové klienty a utužte vztahy s obchodními partnery a zaměstnanci

Chcete svou značku dostat do povědomí širokého spektra klientů? Rádi byste utužili vztahy se stávajícími obchodními partnery a udělali dojem na nové? Přemýšlíte nad tím, jak motivovat zaměstnance a dát jim najevo, že vám na nich záleží? Odpovědí na všechny zmíněné otázky jsou dárkové a reklamní předměty nejrůznějšího charakteru. Ačkoliv jste jim doposud nepřikládali váhu, jde o jeden z nejefektivnějších marketingových tahů. Vy si snad na dárečky nepotrpíte?

I zdánlivá drobnost dokáže divy

Mezi největší výhody reklamních předmětů patří fakt, že jde o trvalé nosiče loga. Vzhledem k jejich charakteru (propisky, kalendáře, diáře, usb flash disky, reklamní trička s potiskem a spousta jiných předmětů pro každodenní použití) s nimi obdarovaný klient přijde do styku i několikrát denně a vaše logo se mu velmi rychle dostane pod kůži. Vzhledem k širokému spektru předmětů, které lze jakožto reklamní a dárkové předměty využít, můžete zacílit na specifický segment zákazníků. Výrobci mají v portfoliu velmi levné kousky, které můžete rozdávat na počkání, ale také luxusní dárky pro VIP klientelu.

Nechte si poradit od profesionálů

Netušíte, na koho se s požadavkem výroby reklamních předmětů obrátit? V každém případě vsaďte na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a hovoří za něj zvučné reference. Jedním z odborníků, který se na výrobu reklamních a dárkových předmětů specializuje, je společnost 94 minutes. Nabízí komplexní služby, které zahrnují vše od počáteční konzultace, tvorby grafického návrhu až po samotný potisk reklamních předmětů.

V roce 2012 získala prestižní ocenění v podobě Hvězdy 3RD v kategorie Aplikace na 3DR, ale pádným argumentem je především spokojenost stálých zákazníků. Mezi ty patří také společnost Bosch odbytová s.r.o., která s 94 minutes spolupracuje již od roku 2005. Kromě vysoce kvalitních praktických dárků pro ni vyhotovila také limitovanou edici „smaltových“ cedulí s motivy dobových reklamních plakátů a další originální reklamní předměty.

Aktuální nabídku a další informace najdete na webové prezentaci www.94minutes.cz. Ukažte svým klientům a obchodním partnerům, že na ně myslíte a věnujte jim osobité Vánoční dárky. Oni budou na oplátku myslet zase na vás.