S kreditní kartou nebudete nikdy na mizině

S kreditní kartou nebudete nikdy na mizině

Kreditní karty to ještě donedávna měly u konzervativních Čechů poměrně složité, ale jen co jsme ochutnali jejich výhody a naučili se je používat, nedáme na ně dopustit. Se zvyšující se poptávkou jde ruku v ruce i nabídka, která je u některých bank opravdu pestrá. Kreditky má v portfoliu téměř každá bankovní instituce a sekundují jim také mnohé úvěrové společnosti. Největší výběr však najdete u Citibank, která je v tomto segmentu průkopníkem. A právě kreditním kartám od Citibank jsme se rozhodli věnovat pár řádků.

Chcete mít vždy po ruce až trojnásobek vašeho měsíčního příjmu?

Hlavní výhodou každé kreditní karty je samozřejmě možnost čerpání revolvingového úvěru, který může v případě karet od Citibank dosáhnout až trojnásobku čistého měsíčního příjmu. Díky bezúročného období až 55 dní lze prostředky čerpat bez jakéhokoliv navýšení, ovšem reálná doba závisí na datu, kdy peníze začnete čerpat.

Kreditka je primárně určena k bezhotovostním platbám u obchodníků a na internetu, ale v případě potřeby lze vybrat hotovost i z bankomatu (na výběr z bankomatu se ovšem nevztahuje bezúročné období!). Tím ovšem výhody pro uživatele kreditních karet zdaleka nekončí. Ke každé z karet se vztahují specifické bonusy v podobě slev u vybraných obchodních partnerů a vrácení určitého procenta z uskutečněné platby.

Vyberte si kreditku, která vám přinese největší výhody

Vzhledem k široké nabídce si vyberte téměř každý. Nakupujete-li v řetězcích supermarketů BILLA, přijde vám vhod karta Citi BILLA s 3 % bonusem z každého nákupu. Klienti mobilního operátora O2 zase ocení kartu O2 Citi s až 25 % (v případě O2 Citi Gold dokonce 40 %) slevou na služby. S prázdnou neodejdou ani cestovatelé, pro které je připravena Citi ČSA MasterCard World se vstupním bonusem až 200 000 mil.

S kreditní kartou budete mít vždy s sebou finanční rezervu a budete-li ji používat svědomitě, ušetříte nemalé částky. O kreditní karty Citibank můžete požádat i online na webu www.ikreditka.cz.

Publikováno: 16. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: citibank | kreditní karta | kreditní karty