Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Výplata si dává na čas? Nic, co by nevyřešila rychlá půjčka do výplaty!

Čekat na výplatu je někdy jako čekat na Godota. A pokud nemáte finance bokem, nezbude vám, než požádat o pomoc příbuzné nebo kamarády. Cítili byste se trapně? V tom případě vsaďte na „železnou rezervu“ v podobě kontokorentu nebo kreditní karty. Jste na nule? Pak vám nezbude než vyzkoušet rychlou půjčku do výplaty. Nemusíte mít strach, v současné době jde o jedny z nejoblíbenějších půjček vůbec a zvolíte-li spolehlivého věřitele, máte vyhráno.

Rychlé půjčky do výplaty byly ještě poměrně nedávno velkou neznámou. Do českých luhů a hájů se dostaly společně se skandinávskou finanční institucí Ferratum, která tento specifický segment půjček založila. Brzy se však zrodila konkurence, která za průkopníkem nikterak nezaostává. Patří mezi ně i společnost Dollar Financial Czech Republic, která nabízí okamžité půjčky peněz s velmi zajímavými parametry.

Pokud si vystačíte s částkou od 500 Kč do 10 000 Kč, pak je malá Omega půjčka jako stvořena právě pro vás. Nenechte se však zmást – Dollar Financial Czech Republic novým klientům půjčí jen 4 500 Kč. Na větší částky budete mít nárok až momentě, kdy se projevíte jako spolehlivý klient. Jde o běžnou praxi a mnohé konkurenční nebankovky vám napoprvé nabídnou ještě méně.

Doba splatnosti je volitelná a je jen na vás, jestli peníze vrátíte za 15 nebo 30 dní. Nestačí vám to? Za poplatek si lze splátkový kalendář prodloužit až o 60 dní. A když už jsme u těch poplatků, ty jsou pevně spjaty i se splatnou částkou. Nebudete muset počítat úrokovou sazbu a ve formuláři se vám zobrazí kolik vás bude půjčka stát. Transparentní a přehledné – tak by to mělo být i u ostatních úvěrů.

Na druhou stranu se budete muset smířit s vysokou RPSN, což je jakási kompenzace za rychlost a dostupnost. Podobně je na tom i konkurence a je nepravděpodobné, že byste mezi mikropůjčkami před výplatou našli levnější alternativu.

Resumé? Omega půjčka a potažmo i většina ostatních rychlých půjček před výplatou vám mohou výrazně usnadnit kritické období předtím, než se vám na účtu konečně objeví peníze. Obrovskou výhodou půjčky přes SMS (toto označení tyto produkty získaly kvůli potvrzovací SMS, která je nedílnou součástí žádosti) je i skutečnost, že o ni lze zažádat opakovaně. Dostanete-li se do obdobné situace i v budoucnu, budete ji moct okamžitě vyřešit.