Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Máte problémy s erekcí? Přečtěte si, jak je řešit

Sex může být velkou posilou, ale také zabijákem vztahu. Především v případě, kdy se dostaví problémy s erekcí. Pokud tento problém právě řešíte, nepřestávejte číst. Prozradíme vám všechny podstatné informace, které byste měli o erektilní dysfunkci vědět.

Kdy hovoříme o erektilní dysfunkci?

Termín erektilní dysfunkce se v posledních letech objevuje stále častěji. Zřejmě vás proto nepřekvapí, že se k problémům s erekcí přiznalo téměř milion Čechů. Ne vždy se však jedná právě o erektilní dysfunkci – ta označuje opakované potíže s dosažením či udržením erekce. Nejde však o konkrétní nemoc, ale spíše o projev působení více faktorů.

Jaké nejčastější příčiny způsobují problémy s erekcí?

Jednou, dvakrát či třikrát se TO může stát každému. Na vině bývá nervozita z nového partnera či přemíra alkoholu. Ale když se začnou problémy s erekcí dostavovat pravidelně, je třeba najít příčinu.

Velmi často jde o špatné psychické rozpoložení a stres – například z práce. V tomto směru nelze poradit pouze to, abyste některé záležitosti nebrali tak vážně. A určitě začněte více relaxovat. Případně se objednejte na sezení u psychoterapeuta. Možná na odbornou pomoc hledíte skrz prsty a stydíte se, ale pohovor s profesionálem vás může dostat zpět do hry.

Erektilní dysfunkce může souviset také s některými nemocemi, jako jsou cukrovka, ateroskleróza, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění apod. Případně jde o vedlejší účinky určitého léku, který pravidelně užíváte. V takovém případě byste měli problém konzultovat se svým lékařem. Nabídne vám efektivní řešení.

A jak řešit problémy s erekcí, když nemocní evidentně nejste a psychicky se také cítíte v naprosté pohodě? Na vině může být nesprávné složení stravy, nedostatek pohybu a alkohol. Podaří-li se vám tyto nešvary eliminovat, brzy se budete cítit lepe po fyzické stránce a téměř jistě zmizí i potíže s erekcí. Přejeme hodně štěstí!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.