S tištěným kalendářem do roku 2022? Pořád má své výhody, pro které si ho zamilujete

S tištěným kalendářem do roku 2022? Pořád má své výhody, pro které si ho zamilujete

Začátek posledního kvartálu je ideální doba pro pořízení nového tištěného kalendáře. Radost jím můžete udělat nejen sobě, ale také svým kolegům, obchodním partnerům a zákazníkům. Ale možná vás odrazuje všudypřítomný tlak na snížení spotřeby papíru, což jen umocňuje fakt, že drtivá většina lidí může využívat kalendář v mobilním telefonu. Přirozeně se proto nabízí otázka, jestli bude v roce 2022 pro klasické tištění kalendáře uplatnění. Tvrdíme, že ano. Stále totiž mají co nabídnout.

Papír je jako stvořený pro kreativce

Nic proti kalendářům, plánovačům a podobným aplikacím, které jsou ke stažení na App Store, Google Play a dalších službách. Jsou praktické, leč limitující. Kalendář v tištěné podobě nabízí mnohem více možnost využití. Kdo je kreativní, moc dobře ví, o čem je řeč. Na papír se vejde spousta nápadů, a navíc se říká, že má duši a trpělivost. Digitální prostředí smarpthonu je oproti tomu velmi neosobní.

Variabilní vzhled, v podstatě na míru

Opět se nabízí porovnání s mobilními aplikacemi. Uživatel se musí spokojit s tím, co mu vývojáři nabízí. Výroba kalendáře na zakázku je mnohem variabilnější. Nechte si vyrobit originální kousek, který vám poslouží jako reklamní předmět. Do kalendáře či diáře snadno vměstnáte důležité informace – a nehrozí, že by je klient založil nebo zahodit jako v případě letáku nebo jiného propagačního materiálu.

Vkusná dekorace, samozřejmě s reklamou

Reklamní kalendáře mohou mít mnoho podob. Některé jsou kompaktní, jiné mají podstatně větší rozměry a slouží jako interiérová dekorace - na kterou rafinovaně vměstnáte své logo a budete díky tomu neustále na očích. Na pomyslném vrcholu pak stojí kombinace dřevěného obrazu s oddělitelným kalendářem. První rok slouží jako praktický pomocník – a po následujících několik let jako krásný doplněk. Tisk kalendářů na zakázku můžete poptat u české společnosti Helma 365, která je s roční produkcí 6 mil. kusů největším tuzemským výrobcem. Firmy mají okamžitou slevu 20 % a ostatní dopravu zdarma při nákupu nad 600 Kč.

Publikováno: 10. 09. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam