Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Senec – navštivte Sluneční jezera a zažijte perfektní dovolenou

Dovolená, dovolená a zase dovolená. Téma, které je, vzhledem k blížícímu se létu, v kurzu a nepochybujeme, že dovolenkovou destinaci vybíráte i vy. Pokud jste v minulých letech vyčerpali všechna tradiční i méně tradiční místa, usnadníme vám to a navrhneme variantu, která vás pravděpodobně nadchne. Nejdříve ale jedna otázka. Máte rádi Slovensko? V případě kladné odpovědi čtěte dal a pokud vás dovolená u našich východních sousedů příliš neláká, přesto pokračujte ve čtení. Město Senec, které se nachází zhruba dvacet kilometrů od Bratislavy, je totiž ideální lokalitou pro prázdninový relax!

Proč se vydat právě ke Slunečním jezerům?

Nechcete-li se trmácet k moři, ale přesto toužíte po dovolené v zahraničí, pak by vaše volba měla padnout na Senec Sluneční jezera – vyhlášené rekreační středisko nedaleko slovenské metropole. Největším lákadlem jsou samozřejmě jezera, ale za zmínku stojí i perfektně vybavený aquapark, okolní přírody a spoustu kulturních a historických atrakcí v okolí. Nudit se opravdu nebudete a naopak budete rádi, když po pořádné porci zábavy ulehnete do pohodlného lůžka ve v hotelu. A když už jsme u ubytování Senec, jak by se vám líbilo luxusní hotýlek s vlastní wellness zónou? Odpověď známe.

Hotel Sun – luxusní ubytování s wellness zónou

Tříhvězdičkový hotel Sun patří mezi nejoblíbenější ubytovací zařízení v Senci a nachází se jen 30 kroků od jednoho z hlavních jezer a cca 200 metrů od zmíněného aquaparku. Kouzelnými výhledy na okolí ale výhody ubytování teprve začínají. O správnosti svého rozhodnutí nebudete pochybovat ani na minutu – pobyt ve stylově zařízeném hotelu je zážitkem sám osobě a vaše pocity umocní přítomnost luxusní vířivky, finské sauny a profesionálních masérů. Ubytování Senec Sluneční jezera je wellness se vším všudy a z dovolené se vrátíte v perfektní kondici.

A co se týče vybavení pokojů, dostanete vše, co se na tříhvězdičkový hotel sluší a patří – LCD televizor, klimatizaci, vlastní sociální zařízení, trezor a internet. Chcete-li se o ubytování dozvědět více a prohlédnout si ho ještě předtím, než vyrazíte, podívejte se na www.hotelsun.sk. A abychm nezapomněli, součástí hotelového komplexu je i vyhlášená restaurace, ve které ochutnáte slovenská tradiční jídla a další speciality.