Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Naučte se anglicky s lektorem, který se bude věnovat jenom vám

Jak zvýšit šanci na získání lépe placené pracovní pozice? V posledních letech je kladen stále větší důraz na znalosti cizích jazyků. Alespoň základní znalost anglického jazyka je u většiny profesí naprostou samozřejmostí. Pokud s angličtinou odjakživa bojujete, rozhodně nebude od věci, když se poohlédnete po doučování. Velmi efektivní jsou individuální lekce angličtiny, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Ať už jste na samotném začátku nebo máte potíže jen s určitou oblastí gramatiky, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Prozradíme vám, v čem je individuální výuka lepší než klasické kurzy.

Důvodů, proč se přiklonit k individuální výuce anglického jazyka, je mnoho. Zaměřili jsme se na nabídku renomované jazykové školy PRESTO, která zahrnuje také kurzy pro jednotlivce. Probíhají v rámci celé České republiky a to nejen osobně, ale také přes internet. Budete platit pouze za svou výuku a nikoliv za ostatní studenty.

K největším výhodám individuálních kurzů je obrovská variabilita. Je čistě na vás, co se budete učit a nebudete se muset přizpůsobovat pevně stanovenému programu a tempu ostatních studentů. Můžete začít od začátku výukou obecné angličtiny nebo se zaměřit na určitou problematiku – například na angličtinu, která souvisí s vaší profesí.

Pokud si nejste jistí, na co se zaměřit, nevadí. Lektor si vás otestuje a na základě výsledků vytvoří učební plán. Samozřejmostí jsou také přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky. Chystáte-li se např. na Cambridgské zkoušky nebo na zkoušku z business angličtiny TOEIC, lektor vám pomůže s upevněním znalostí.

Novinkou je zavedení online výuky, což ocení každý, kdo nechce ztrácet čas docházením nebo se nachází mimo republiku. Stačí zapnout Skype a začít. Lektoři jsou flexibilní a můžete se s nimi domluvit i na výuce během polední pauzy v práci nebo o víkendu.

Tak na co ještě čekáte? Vyberte si lektora, který vám sedne a vypilujte své znalosti angličtiny!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *