Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Seznamka, na které můžete zabodovat i s dobrými vtipy

Ne nadarmo se říká, že nejhorší je zůstat sám. S příchodem podzimu si samotu uvědomujeme tak nějak mnohem intenzivněji a zmocňují se nás deprese, kterým jsme se v průběhu letních měsíců úspěšně vyhýbali. Zdaleka nejhůře jsou na tom ti z nás, kteří se příliš často nedostanou do společnosti, čímž se jejich šance na seznámení výrazně snižují. Poznali jste se v tom? Trávíte-li svůj volný čas spíše ve virtuálním než v reálném světě, využijte internet ke svému prospěchu a poohlédněte se po nové známosti na něm!

Seznamka přes internet není nebezpečná, ale…

Internetová seznamka je stále velmi účinným prostředkem k seznámení a budete-li dodržovat několik základních bezpečnostních pravidel, nemusíte se ničeho bát. Seznamky nejsou plné deviantů a lidí, kteří se vydávají za někoho úplně jiného. Takových je zanedbatelná menšina, před kterou se ochráníte tím, že nebudete zveřejňovat důvěrné informace. Nezveřejňujte svou reálnou adresu a první schůzku uspořádejte na veřejném místě, kde se pohybuje dostatek lidí.

A kde se po nových kamarádech či dokonce osudové lásce poohlédnout? Zkuste to na portálu peoplelovepeople.com, na kterém se nejen seznámíte, ale také královsky pobavíte. Uživatelé mohou psát vlastní blogy, přidávat básničky a také vtipy. Stačí se bezplatně registrovat, vyplnit uživatelský profil a může se začít seznamovat. Nebuďte líní a nečekejte, až vás ostatní osloví sami – osmělte se a udělejte první krok. I ostatní jsou na webu kvůli seznámení a nenatrefíte-li na budoucího partnera, určitě poznáte alespoň pár přátel, se kterými budete sdílet stejné zájmy. Vyzkoušejte a uvidíte – tahle seznamka opravdu funguje.

Máte smysl pro humor? Pak určitě nezůstanete na ocet!

Vraťme se však ještě na chvíli ke zmíněným fórům. Těch je na peoplelovepeople.com víc než dost a nechybí populární vtipy o blondýnkách, policajtech, tchyních, ale také pořádná dávka černého humoru. Ty nejlepší, nejsledovanější a nejkomentovanější vtipy jsou umístěny v TOP10 a budete-li mít štěstí, objeví se tam i váš. A i to je jedna z možností, jak na sebe upoutat pozornost. Smysl pro humor je důležitá vlastnost, kterou si váš budoucí partner či partnerka jistě bude považovat.

Štítky