Shrnovací dveře umí vyřešit problém s místem v bytě, v domě i na chalupě

Shrnovací dveře umí vyřešit problém s místem v bytě, v domě i na chalupě

Žádné bydlení není nafukovací, a tak se při stavbě, rekonstrukci či zařizování dostáváme do situací, kdy nám prostor prostě neumožní použít křídlové dveře. Praktickým a levným řešením jsou shrnovací dveře. Křídlové dveře, zejména pokud chceme zachovat dostatečně široký vchod, zabírají při otvírání obrovské množství místa. Při využití prostoru, do kterého se dveře otvírají, pak máme obrovská omezení. Řešením jsou posuvné dveře, zejména ty do předpřipraveného stavebního pouzdra. Jsou ale drahé. Navíc mnohdy znamenají bourací práce. Což je opět nákladné, nepraktické a někdy téměř nemožné. Zejména pokud by to znamenalo zásah do nosné zdi. Nastavení zdi sádrokartonem, abychom mohli do vzniklé mezery umístit stavební pouzdro, je pak nepraktické minimálně z toho důvodu, že se opět obíráme o prostor. Existuje přitom jednoduché řešení: shrnovací lamelové dveře.

Lamelové shrnovací dveře si najdou uplatnění velice snadno

Kde se dají použít? Vhodné jsou do prostor, kde neřešíme 100% izolaci. Tedy třeba jako dveře mezi kuchyní a obytným prostorem, který chceme mít možnost uzavírat. Hodí se rovněž do různých šaten a komor. Shrnovací dveře plastové je možné ale použít i do různých adaptovaných prostor, kdy třeba jednu místnost předěláváme na kompletně funkční prostor s koupelnou a toaletou. Může to být třeba na chalupě, kde ze starého chlívu budujeme pracovnu nebo pokoj pro hosty. Místa zde není nazbyt, každé chytré řešení, jak klasické dveře interiérové nahradit jinými, méně náročnými na prostor, se hodí.

Shrnovací dveře se prodávají v celé škále barev a vzorů

Širokou nabídku shrnovacích dveří najdete na https://montazdveri.cz/shrnovaci-dvere/. Firma prodává shrnovací dveře plastové v mnoha barvách a odstínech. Včetně prosklených řešení, která umožní prostup světla i do místností bez oken. Dveře se nabízí v šířkách od cca 60 cm až po šířku 210 cm. PVC materiál se snadno čistí.

Kde koupit kvalitní dveře?

MontážDveří.cz nabízí nejen shrnovací dveře, ale i další typy interiérových i vchodových dveří ERKADO. Nabídka zahrnuje rovněž dveře z masivu, stavební pouzdra, zárubně a dveřní kování. Společnost svůj sortiment nabízí kompletně rovněž přes e-shop a poskytuje též služby montáže dveří.

Publikováno: 01. 12. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam