Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Sklo v interiéru: Obklady v kuchyni i celoplošné zdi v pasivních domech

Hledáte způsob, jak domácnost zahalit do modernějšího hávu? Vsaďte na moderní materiály a přijdete si na své. V současné době se dere do popředí sklo, které může mít mnoho podob. Své o tom vědí odborníci ze sklenářství České Budějovice. Prozradili ním, o co mají zákazníci největší zájem.

Skleněné obklady vypadají skvěle (a nejen to)

Skleněné obklady do kuchyně představují vysoce estetický prvek, který má zároveň několik důležitých vlastností. Obložené plochy chrání stěnu před poškozením a vlhkostí, což přichází vhod také v koupelně.

Pokud vás trápí plísně, nečistoty a nepříjemný zápach, vyřešte problémy takzvaně jednou ranou. Díky nadčasovým skleněným obkladům nebude zdivo v přímém kontaktu s vodní párou či vodou a prostor se vizuálně změní k nepoznání. Údržba je snadná a sklo odolá nejen vodě, ale také vysoké teplotě, chemickým prostředkům, mastnotě a extrémním nečistotám. Panely se dodávají v různých provedeních – liší se v rozměrech, tvarech i barvách.

Více světla díky bezrámovému sklu

Velkým hitem moderního stavitelství je bezrámové zasklení. Prvek nachází využití v nízkoenergetických a pasivních stavbách a dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Jedná se o izolační trojsklo, které je napevno zamontováno do plochy stěny (nelze otevírat či vyklápět) – tvoří ji doslova od podlahy až ke stropu. Přes plochy tvořené bezrámovým sklem se do prostoru dostane mnohem více světla.

Skla se nemusíte bát, ale obraťte se na profesionály

Moderní skleněné prvky jsou vysoce odolné, ale přesto je naprosto zásadní pečlivost při realizaci. Chcete-li si přítomnost skla užívat bez zbytečných obav, svěřte práci do rukou zkušených sklenářů. V případě českobudějovického sklenářství to znamená osobní přístup bez ohledu na velikost a typ zakázky. Další informace a fotogalerii realizovaných prací najdete na www.sklenarstvicb.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *