Pojištění

Nejlevnější povinné ručení 2014 – srovnání všech pojišťoven

Automobil je neocenitelný pomocník, ale jeho služby bohužel nejsou zadarmo. Hledáte způsob, jak za provoz vozidla ušetřit? Cenu pohonných hmot a náhradních dílů neovlivníte, ale můžete ušetřit třeba i několik tisíc korun na zákonné pojistce. Jak je to dlouho, co jste se naposledy zajímali o ceny pojistného u konkurenčních pojišťoven? Nebo snad patříte k motoristům, kteří ještě nikdy o změně povinného ručení neuvažovali? V tom případě se pohodlně usaďte. Prozradíme vám jak poznáte nejlevnější povinné ručení 2014 na základě srovnání všech pojišťoven.

Povinné ručení zdražuje, ale stále lze výrazně ušetřit

V minulých letech stlačil konkurenční boj pojišťoven ceny pojistného na historické minimum. Provozovatelé motorových vozidel si mnuli ruce, ale dalšímu stlačování cen učinili přítrž naši zákonodárci. Kvůli některým legislativním změnám musely pojišťovny podražit a ceny pojistného v některých případech prudce stouply. Možná jste mezi pojištěnci, kteří zdražení pocítili na vlastní kůži, i vy. Změnou pojišťovny ale můžete ušetřit až 70 %. Zajímá vás jak?

Víme, že není ve vašich silách srovnávat všechny aktuální nabídky pojišťoven, které nabízí povinné ručení. To ale nevadí, protože existují specializované portály, které nabízí srovnání zákonného pojištění zdarma. Proč byste ho měli využít i vy?

Porovnání povinného ručení vám ušetří spoustu času, který byste věnovali studiu parametrů jednotlivých pojistek. Navíc vám nehrozí, že uděláte chybu ve výpočtu a nevyberete si to skutečně nejlevnější povinné ručení 2014 všech pojišťoven. Je třeba si uvědomit, že o žádné pojišťovně nelze konstatovat, že je levnější než ostatní – vždy záleží na několika různých faktorech. Takzvané kalkulátory povinného ručení vám umožní srovnat všechny nabídky z pohodlí domova a to během několika málo minut.

Chcete levnější povinné ručení expresně?

Nechcete na nic čekat a rádi byste přešli k výhodnější pojišťovně co nejdříve? V tom případě se vydejte na www.expresnipojisteni.cz, kde si můžete nechat porovnat povinné ručení ihned zdarma. Komplexní srovnání stovek nabídek nikde jinde nenajdete a s trochou štěstí ušetříte až 70 %.

A proč je zákonné pojištění levnější než na jiných portálech? ExpresniPojištění.cz je zavedený portál, prostřednictvím kterého si sjednalo novou pojistku velmi mnoho klientů – provozovatelé (renomovaná společnost Bezvafinance s.r.o.) si proto mohou dovolit žádat pojišťovny o mnohem lepší podmínky.

Tak co vy na to? Budete i nadále platit za povinné ručení více, než skutečně musíte? Peníze nerostou na stromech a dá-li vám někdo možnost nemalé úspory, nenechte si proplout mezi prsty… A pozor, nyní dostanete k povinnému ručení zdarma také pojištění pneumatik a pojištění pokut. A aby toho nebylo málo, tak i bonus ve výši 100 Kč na nákup na Mall.cz.