Ukažte operátorům prostředníček a posílejte SMS zdarma

Ukažte operátorům prostředníček a posílejte SMS zdarma

Pamatujete si ještě na dobu, kdy k nám dorazily mobilní telefony a my jsme volali a smskovali jako o život? Na nekřesťanské ceny za mobilní služby jsme tehdy nebrali žádné ohledy a nemohli se dočkat, až se nám na stařičkých Alcatelech (ti šťastnější měli nerozbitné Nokie 3310tky) objeví ikonka s obálkou. Čas plyne jako voda a místo mobilů o hmotnosti cihly nás v kapse hřejí smartphony. Co se však téměř nezměnilo, jsou ceny mobilních služeb. Zatímco v zahraničí (a pozor, nemáme na mysli jen západní státy) jsou ceny volání a SMS zpráv takřka symbolické, tuzemští operátoři z nás vysávají horentní částky. Ti bystřejší z nás ovšem dávno zjistili, že lze posílat SMS do všech sítí zdarma a to bez omezení. Těm ostatním, kteří za textovky doposud platili, to dnes prozradíme my.

Portálů, které umožňují zasílání SMS zadarmo je poměrně dost. Provozují je i samotní operátoři, ovšem téměř vždy na nás čekají nejrůznější omezení v podobě limitovaného počtu znaků nebo reklamy za textem. Služba smsmania.cz je jiná. Nejenže umožňuje zasílat SMS zdarma, ale navíc nabízí další atraktivní funkce, kvůli kterým budete portál navštěvovat i tehdy, když zrovna textovku posílat nebudete. Registrovaní uživatelé si mohou užívat přehledného kalendáře, pročítat všechny odeslané zprávy v archivu a nastavit automatický podpis. Ani tím ovšem výhody nekončí. Samozřejmostí je doručenka odeslaných zpráv a příjemné jsou i podrobné statistiky. Třešničkou na dortu je možnost propojení s mobilní aplikací teXtovka.

Autoři SMSmánie své dílo neustále vyvíjí a v blízké budoucnosti se budete moct účastnit soutěží o věcné ceny a těšit se z dalších užitečných funkcí. Disponujete-li tablete nebo smartphonem, máte vyhráno. Díky mobilnímu internetu můžete posílat SMS zdarma odkudkoliv a nestarat se o to, kolik vám zbývá kreditu nebo jakou částku vám příští měsíc operátor opět vyfakturuje. S SMSmánií se stanete SMS maniaky i vy...

Publikováno: 13. 02. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: sms zadarmo | sms zdarma | sms zdarma do všech sítí | smsmania.cz