Specialista na topné systémy vám může ušetřit spoustu peněz

Specialista na topné systémy vám může ušetřit spoustu peněz

Ceny energií jsou každým rokem vyšší a nezbývá, než se astronomickými částkami na fakturách smířit, nebo se aktivně snažit náklady snížit. Existuje hned několik způsobů a změna dodavatele je teprve začátek. Skutečnou úsporu totiž zaručí především moderní kotel, jehož výměně se ale většinou zuby nehty bráníme. Proč měnit něco, co zatím stále funguje?

Moderní kotle jsou mnohem efektivnější a investice se za poměrně krátkou dobu vrátí. Nejde ovšem pouze o samotné kole, ale samozřejmě i další prvky topného systému. Pokud se v problematice neorientujete, rozhodně se nebraňte konzultaci s odborníkem. Jedině ten vám fundovaně poradí a v případě potřeby zajistí i montáž kotlů na plyn.

Jedním z vyhlášených specialistů je i firma Plynotop Jaromír Bašta, která se na dodávkami zařízení a montáží zabývá řadu let. Nabízí kompletní montáž topení od výměny spotřebiče až po montáže na klíč pro novostavby. Firma Plynotop montuje české i zahraniční kotle nejvyšší kvality (Junkers, Protherm, Dakon, Opop...), ale na základě vašich individuálních požadavků zajistí i zařízení od jiného výrobce. Pro kompletaci topného systému nabízí deskové, litinové a plechové radiátory i otopné žebříky.

Odborná montáž topení zahrnuje i speciální práce – jádrové vrtání., které se mimo jiné využívá také pro vytváření rozvodů topení. Vrty jsou velmi přesné a lze je provádět jakýmkoliv směrem. Probíhá velmi rychle, je téměř bezprašné a bezhlučné a nevznikají při něm otřesy a vibrace.

Další informace o službách, ale i jednotlivých typech zařízení a aktuální ceníky najdete na webu plynotop.eu.

Publikováno: 20. 06. 2013

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: montáž plynových kotlů | montáž topení