Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Spediční firma zařídí všechny služby pod jednou střechou

Potřebujete přepravit stroj či stavební techniku, sem tam vás zajímá i přeprava zboží, poptáváte námořní či leteckou přepravu, případně celně-deklarační činnost? Dobrá zpráva je, že na všechny tyto úkony lze najít jednu jedinou společnost. Spolehlivou, s níž je snadná domluva.

Easy Logistics, s.r.o. je spediční firma, na kterou je opravdu spolehnutí. Velmi dobře si uvědomuje, že když přebírá vaše zboží či materiál, bere na sebe také zodpovědnost za dobré jméno vaší společnosti. Za jméno klientů bojuje už od roku 2005 a v současné době nabízí celou řadu služeb. Spedice totiž znamená zajištění dopravy i formou ověřených partnerů. Díky tomu vám firma domluví třeba leteckou a námořní přepravu, ačkoliv ty nejsou doménou českých společností.

Klasická kamionová přeprava

Kamionová přeprava je ve střední Evropě velmi populární. Easy Logistics ji však zajišťuje na území celé Evropy. Dokáže on-line sledovat vozový park, zásilky doručuje rychle a spolehlivě, je velmi flexibilní na změnu požadavků. O vše se starají tahače Volvo a návěsy Broshius, Faymonville a Schwarzmüller.

Nadrozměrná přeprava velkých nákladů

Přeprava stavebních strojů, zemědělské techniky, výrobních strojů či třeba mobilních domů je pro společnost poměrně běžnou záležitostí. Její řidiči mají bohaté zkušenosti s převážením různých nákladů, dispečeři vědí, jak zajistit potřebná povolení, firma se postará taktéž o doprovodné vozidlo. Nadměrná přeprava je spojena taktéž s nakládkou a vykládkou, o tu se starají stroje Caterpillar a Liebherr.

Doprovodná vozidla

Přeprava zemědělské techniky a jiných nadrozměrných objektů znamená nutnost doprovodného vozidla. Nemáte ho? Víte, na koho se obrátit. Společnost zajišťuje doprovod na úrovni BF2 a BF3 na území ČR a SRN.

Kompletní logistika 3PL

Third Party Logistics (3PL) je kompletní logistická služba, tedy silniční kamionová doprava, IT podpora i navazující služby. Bude o vás postaráno od A až do Zet, respektive o vaše zboží, materiál či stroje.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.