Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Desigual: Oblečení a doplňky, se kterými budete nestejní jako ostatní

Nevybočovat z řady za každou cenu, ale přesto nezapadnout v davu a odlišit se od nudné, stereotypní šedi běžné módy – to zní jako docela těžký úkol, co říkáte? V případě oblečení a doplňků španělské značky Desigual se vám to povede. Konečně budete nestejní. Ostatně právě to znamená slovíčko desigual v překladu do češtiny.

Pokud jste se rozhodla provětrat šatník a vpustit do něj svěží vítr v podobě nových kousků, možná by měly pocházet právě z nejnovější kolekce značky Desigual. Respektive za předpokladu, že vás omrzela role šedé myšky – protože ať už jde o kabelky, trička, nebo jiné produkty, budete v nich zářit. A pozor – Desigual vyrábí i boty!

Desigual probarvuje svět módy přes 30 let

Pro milovníky nevšedního oblečení není Desigual žádnou neznámou. Oděvní firma byla založena před více než třemi dekádami – v roce 1984. Vyznačuje se typickým španělským přístupem k módě – patchworkovým stylem, intenzivními barvami a pestrobarevnými kombinacemi.

Tričko Desigual poznáte na první pohled

Zakladatelem značky překvapivě nebyl horkokrevný Španěl. Talentovaný návrhář Thomas Meyer se narodil ve Švýcarsku. Od roku 2002 vedl firmu Mandel Adell a v roce 2013 se na jeho místo dostal Manel Jadraque. V témže roce si oblečení a doplňky Desigual začali užívat i v Číně.

Vedení firmy si pečlivě vybírá designéry, se kterými značka spolupracuje na nových kolekcích. Šanci dostávají mladí, kreativní tvůrci, ale také známá jména. Mimo jiné i s francouzským návrhářem Christianem Lacorixem – ten ji opakovaně pomohl luxusními kousky. A také s cirkusem Cirque de Soleil – společnými silami vznikla kolekce nabitá cirkusovými motivy.

Kabelka Desigual vypadá stylově, co říkáte?

Kde zakoupíte originální oblečení a doplňky u nás?

U nás seženete nejnovější kousky u známého prodejce kvalitní módy different.cz. V nabídce najdete nejnovější dámské kabelky Desigual, šaty i originální trička. Nepřestanou vás bavit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *