Desigual: Oblečení a doplňky, se kterými budete nestejní jako ostatní

Desigual: Oblečení a doplňky, se kterými budete nestejní jako ostatní

Nevybočovat z řady za každou cenu, ale přesto nezapadnout v davu a odlišit se od nudné, stereotypní šedi běžné módy – to zní jako docela těžký úkol, co říkáte? V případě oblečení a doplňků španělské značky Desigual se vám to povede. Konečně budete nestejní. Ostatně právě to znamená slovíčko desigual v překladu do češtiny. Pokud jste se rozhodla provětrat šatník a vpustit do něj svěží vítr v podobě nových kousků, možná by měly pocházet právě z nejnovější kolekce značky Desigual. Respektive za předpokladu, že vás omrzela role šedé myšky – protože ať už jde o kabelky, trička, nebo jiné produkty, budete v nich zářit. A pozor - Desigual vyrábí i boty!

Desigual probarvuje svět módy přes 30 let

Pro milovníky nevšedního oblečení není Desigual žádnou neznámou. Oděvní firma byla založena před více než třemi dekádami – v roce 1984. Vyznačuje se typickým španělským přístupem k módě – patchworkovým stylem, intenzivními barvami a pestrobarevnými kombinacemi. Tričko Desigual poznáte na první pohled Zakladatelem značky překvapivě nebyl horkokrevný Španěl. Talentovaný návrhář Thomas Meyer se narodil ve Švýcarsku. Od roku 2002 vedl firmu Mandel Adell a v roce 2013 se na jeho místo dostal Manel Jadraque. V témže roce si oblečení a doplňky Desigual začali užívat i v Číně. Vedení firmy si pečlivě vybírá designéry, se kterými značka spolupracuje na nových kolekcích. Šanci dostávají mladí, kreativní tvůrci, ale také známá jména. Mimo jiné i s francouzským návrhářem Christianem Lacorixem – ten ji opakovaně pomohl luxusními kousky. A také s cirkusem Cirque de Soleil – společnými silami vznikla kolekce nabitá cirkusovými motivy. Kabelka Desigual vypadá stylově, co říkáte?

Kde zakoupíte originální oblečení a doplňky u nás?

U nás seženete nejnovější kousky u známého prodejce kvalitní módy different.cz. V nabídce najdete nejnovější dámské kabelky Desigual, šaty i originální trička. Nepřestanou vás bavit!

Publikováno: 24. 02. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam