5 věcí, které za vás vyřeší reklamní agentura

5 věcí, které za vás vyřeší reklamní agentura

Správně nastavená reklama je základem úspěšného byznysu. Můžete si ji udělat na koleně, ale pravděpodobně jen zbytečně vyplýtváte čas, energii a finanční zdroje. Mnohem efektivnější je spolupráce s renomovanou reklamkou, která má prokazatelné výsledky. K dlouholetým matadorům patří například ostravská reklamní agentura MARF. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou a pomůže vám propagaci uchopit komplexně a výhodně.

1. Senzační webové stránky

Atraktivní webdesign udrží pozornost většiny návštěvníků. Tvorba internetových stránek je pro agenturu MARF každodenní rutinou téměř dvacet let a má za sebou nespočet firemních prezentací, e-shopů i jiných stránek. Všechny mají něco společného – fungují bez kompromisů. Pepsi, Apple, Nike, Amazon… loga těchto gigantů sice grafici z reklamky MARF nenavrhli, ale přesto mají redesign loga v malíku. Doporučí (a po schválení i vyhotoví) vám svěží změnu stávající značky, případně navrhnou novou, která přesně vystihne váš byznys a okamžitě se vryje por kůži zákazníkům.

3. Jednotná firemní identita

Firma by měla vystupovat v souladu s její filosofií a specifickými pravidly. Firemní identita ji vizuálně odlišuje a jednoznačně identifikuje mezi konkurencí. Výsledkem je jednotná prezentace, která usnadňuje zapamatovatelnost. Zahrnuje vše od webu přes tiskoviny až po obalový design.

4. Staré dobré tiskoviny

Létáčky, prospekty, ale také tvorba vizitek – tiskoviny stále fungují a přitáhnou k vám zákazníky, kteří by se nedostali k digitálnímu obsahu. Také v případě tiskovin hraje klíčovou roli grafický design. Musí být poutavý, jinak skončí na zemi nebo v koši.

5. Velkolepý velkoplošný tisk

Billboardy, reklamní plachty a cedule, vlajky a další prvky, které spadají pod velkoplošný tisk Ostrava, zaručeně upoutají pozornost každého kolemjdoucího. MARF vám je dodá ve špičkové kvalitě a na vás je vybrat pro reklamu správné místo.

Publikováno: 22. 03. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam