Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Jak správně vybrat průmyslovou váhu?

Průmyslové váhy patří k nejdůležitějším pracovním nástrojům napříč mnoha obory. Pro mnoho podniků jsou dokonce nezbytným předpokladem pro výkon činnosti. Musí být přesné, vysoce spolehlivé a snadno přizpůsobitelné pro specifický typ provozu. Naprosto zásadním aspektem však není pouze výběr samotného zařízení, ale také dodavatele. Chcete-li mít jistotu, že se svědomitě postará o záruční i pozáruční servis a bude vám k dispozici i dlouho po úhradě faktury, kontaktujte přímo výrobce.

K předním českým dodavatelům průmyslových vážních systémů patří společnost TENZONA. S více než tisícovkou realizací jde o skutečného odborníka s rozsáhlým know-how. Nabízí moderní průmyslové váhy na nejvyšší technické úrovni, díky kterým mohou zákazníci podnikat bez obav z ustavičných technických problémů.

TENZONA, kromě výroby silničních a kolejových vah na míru, působí jako autorizovaný partner firmy METTLER TOLEDO. Nedílnou součástí nabídky jsou tudíž i sériové výrobky dané značky. V rámci komplexní spolupráce zajišťuje veškeré činnosti, které souvisí s instalací softwaru, stavebními a strojními pracemi. Odborníci se postarají, aby vaše nová průmyslová váha fungovala, jak má.

Vyhněte se až půlmilionové pokutě

V posledních letech se významně rozšířila přeprava zboží v lehkých nákladních vozidlech do 3,5 tuny, a to především v důsledku dlouhodobého nedostatku řidičů kamionů. Roli jistě hrají i volnější pravidla kontroly, nicméně v říjnu 2018 vešla platnost přísná novela: provozovateli přetíženého vozidla hrozí pokuta ve výši až 500 tisíc korun. Jednoduché řešení, jak se sankci vyhnout, nabízí přenosná nápravová autováha. Vážení trvá krátkou chvíli – stačí, aby vozidlo najelo všemi nápravami na vážící plošinu. Tenzometrická váha vás okamžitě informuje o aktuálním stavu.

Tenzometrické váhy si můžete nakonfigurovat na míru v online konfigurátoru na tenzona.cz. Anebo kontaktujte specializovaného prodejce a nechte si poradit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.