4fitness: Inteligentní rezervační systém pro fitness

4fitness: Inteligentní rezervační systém pro fitness

Fitness centra, wellness, sportoviště a další místa pro tělesný a dušení rozvoj praskají ve švech. Zdá se, že zdravý životní styl je v kurzu víc než kdy jindy. Zaznamenali jste to i v rámci vašeho podniku? Ať už jde právě o fitko či jiné zařízení, téměř jistě se vám bude hodit sofistikovaný rezervační systém, který vám ušetří spoustu práce a starostí. Zajímají vás podrobnosti? Měly by! Když to s návštěvností není tak horké, není rezervační systém zapotřebí. Ale co když jste trefili do černého a ve vašem podniku se dveře netrhnou? V tom případě nemeškejte a postarejte se o to, aby v rezervacích nebyl zmatek. V praxi samozřejmě nejde jen o vytíženost provozu, ale i o méně spolehlivé zaměstnance. Díky kvalitnímu rezervačnímu systému zajistíte, že vše půjde jako na drátkách. Ale který si vybrat? Ideálním řešením je 4fitness!

Nezatěžujte svou cashflow a plaťte měsíčně

Není důvod vymýšlet kolo a nechat si na míru vytvořit něco, co již funguje. Přesně to platí i o moderním rezervačním systému 4fitness, který je k mání formou pronájmu. Proč platit horentní částky, když můžete platit měsíčně a využívat jej tak dlouho, jak uznáte za vhodné? Měsíční platby jsou pro většinu provozovatelů fitness center mnohem příjemnější než vysoká počáteční investice.

Inteligentní rezervační systém? No jasně!

Buďme však trochu konkrétnější. V čem vám rezervační systém 4fitness pomůže? Je natolik inteligentní, že bude s vašimi zákazníky komunikovat sám. Ti k němu dostanou nepřetržitý přístup a vy se konečně vymaníte z pasti neustálých telefonátů a e-mailů. Zákazníci vidí online volné termíny a sami si zarezervují dobu, která jim vyhovuje. Rezervační systém 4fitness byl navržen s ohledem na maximálně intuitivní a uživatelsky přátelské rozhraní. Je vhodný pro všechny typy aktivit a pro každou lze vytvořit samostatný kalendář. Za zmínku však stojí také integrovaná platební brána GoPay (uživatelé si mohou platit rezervace a permamentky online), kreditní systém, přehledné reporty a statistiky či možnost automatického odesílání e-mailů a sms zpráv při různých událostech. A to není zdaleka vše. 4fitness disponuje množstvím dalších funkcí, které z něj činí jeden z nejlepších rezervačních systémů na trhu. Samozřejmostí je i úprava modulů na míru – to pro případ, že byste od svého rezervačního systému vyžadovali něco speciálního. Tak co vy na to? Usnadníte si život a proměníte chaos ve vašem podniku na pořádek? Ceny za měsíční pronájem jsou vskutku příznivé, nicméně se nabízí i možnost jednorázové licence. Další informace najdete na 4fitness.eu. Tip na závěr: Nezapomeňte sledovat 4fitness na Facebooku a 4fitness na Google+!

Publikováno: 29. 09. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: rezervační systém pro fitness