Reklama, která se dostane všude: Reklamní tašky

Reklama, která se dostane všude: Reklamní tašky

Každý, kdo v něčem podniká, potřebuje účinnou propagaci a reklamu. Jestli provozujete obchod nebo prodáváte své výrobky, je propagace úplně jednoduchá: Poskytujte zákazníkům na nákup tašky s vlastním potiskem. Když od vás s nákupem odejdou, budou vám dělat chodící reklamu po celém městě či v hromadné dopravě. Tímto způsobem přilákají další klienty a posílí váš brand.

Reklamní tašky podle vašich přání

Výrobce tašek Van Gillern nabízí hned několik druhů. K mání jsou tašky různých velikostí a nosností, ze kterých si vyberete přesně ty, které vaši zákazníci nejlépe využijí. Prodáváte-li drobné ruční výrobky, postačí vám malé reklamní tašky s nezpevněným dnem, pokud od vás zákazníci odcházejí s velkými nákupy, potřebujete velkou tašku s páskovým držadlem a složeným dnem. Potisk na tašku si zvolíte sami tak, aby vám dělal co nejlepší a nejefektivnější reklamu. Volit lze také různě barevné podklady. Tašky se snadno přizpůsobí vašim přáním a požadavkům, i když budou možná náročné.

Rozložitelné bio tašky

Reklamní tašky, které Van Gillern vyrábí, jsou igelitové. V dnešní době, kdy hraje prim ekologie a snižování produkce odpadu, se to může jevit jako slabina. Igelitové tašky odcházejí do pozadí, nahrazují je plátěné a papírové. Přitom se o papírových nedá tvrdit, že jsou ekologičtější. Pravdou je, že se rychle rozkládají, mají ale výrazně kratší životnost. Igelitové tašky se dají používat opakovaně klidně několik měsíců. Společnost Van Gillern si citlivost životního prostředí samozřejmě uvědomuje. Proto vyrábí také bio tašky, které jsou sice z igelitu, ale jsou rozložitelné: Jakmile doslouží, nevzniká z nich nezničitelný odpad.

Obalové materiály

Kromě reklamních tašek najdete v portfoliu Van Gillern v nabídce také další plastové obaly, balicí folie nebo pytle. K dostání jsou v různých barvách a tloušťkách. Podrobnosti najdete na www.vangillern.cz.

Publikováno: 04. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam