Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Sprchování je trendy. Moderní sprchové kouty vypadají božsky!

Sprchování již nevnímáme jen jako kompromis do menší koupelny – ve srovnání s koupáním má specifické výhody v podobě nemalé úspory vody i času. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas osobní hygienou, není co řešit. Proud vody navíc efektivně zbaví vaší pokožku odumřelých buněk a pomůže k rychlejšímu obnovení její přirozené obranyschopnosti. A aby toho nebylo málo, smyté nečistoty okamžitě putují do odpadu a vy tak budete muset drhnout zašlou špínu ve vaně. Za zmínku samozřejmě stojí také zdravé otužování střídáním teplé a studené vody. No a my vám prozradíme, jak vypadají nejnovější trendy v oblasti sprchových koutů. I ty totiž mohou vypadat velmi luxusně!

Pokud vám stísněné prostory koupelny neumožňují instalaci vany či naopak máte dost místa pro vanu i sprchový kout, budou se vám hodit následující tipy. Současná nabídka sprchových koutů vás doslova ohromí.

V prvé řadě dostanete na výběr mezi sprchovým koutem s vaničkou a variantou s odtokovým žlabem. Na základě dispozic vaší koupelny pak zvolíte požadovaný tvar – k mání jsou čtvercové, obdélníkové, čtvrtkruhové i pětiúhelníkové sprchové kouty. V posledních letech jsou populární také bezdvéřové varianty.

Sprchový kout

V případě sprchového koutu s vaničkou budete moct umocnit celkový dojem některou z moderních variant. Výrobci si dávají záležet a nabízí nápaditá řešení, která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sprchování. K tomu nejlepšímu patří vaničky z litého mramoru s nulovým průhybem a velmi vysokou nosností. Tyto typy vaniček mají dokonalou hranu pro snadnější instalaci. Litý mramor je vysoce odolný vůči opotřebení a povrch je bezpečný proti uklouznutí. K mání je v elegantní bílé i v jiných barevných variantách.

A to je teprve začátek. Chcete-li se o nejnovějších trendech ve sprchování přesvědčit na vlastní oči, navštivte specializovaného prodejce abc-koupelny.cz a vyberte si sprchový kout, který do vaší koupelny zapadne jako ulitý!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *