Lepší a rychlejší vaření a příprava jídel

Lepší a rychlejší vaření a příprava jídel

Zdá se vám, že vám to v kuchyni příliš neodsýpá a to i přes vaši upřímnou lásku k vaření? Nehledejte chybu v sobě, ale ve vašem kuchyňském náčiní. V jaké stavu jsou vaše hrnce, nože, obracečky, příbory a další nezbytné pomůcky, bez kterých se při přípravě jídla neobejdete? Pokud jste své kuchyňské potřeby zdědili po babičce, pravděpodobně by měly projít generační obměnou. Ne, že bychom si nevážili starých věcí, ale v případě tohoto sortimentu nebude modernizace na škodu. Pojďte se s námi podívat na široký sortiment kuchyňských potřeb, který jsme objevili u známého prodejce LevnéElektro.cz. Ušetří vám spoustu času při vaření a v porovnání s konkurencí i peněz.

Kvalitní hrnce – základ každé kuchyně

Bez pořádného hrnce se vám bude vařit horko těžko. Nesnažte se na nich ušetřit a volte prověřené nádobí Tescoma, Tefal, Fagor, Lamart či Bergner. Právě to vám totiž vydrží navěky a zároveň zefektivní přípravu jídla. Moderní hrnce mají masivní sendvičové dno, díky kterému se jídlo prohřívá rovnoměrně a v případě nerezového provedení je můžete používat na všech typech vařidel. Kvalitní nádobí je velmi dobře izolováno a nedochází u něj k výrazným tepelným ztrátám. Jídlo tak uvaříte mnohem rychleji a z dlouhodobého hlediska značně ušetříte za energie. Nezapomeňte ani na tlakový hrnec – ty, které najdete na LevnéElektro.cz jsou bezpečné a výrazně urychlí proces přípravy jídla.

Máte čím krájet ?

Dříve, než potraviny umístíte do hrnce, je ovšem musíte nakrájet. Vyhoďte tupé nože, které už dávno nekrájí, ale spíše pižlají a vyberete si z široké nabídky nožů, mezi kterými nechybí ani speciální kousky určené na krájení grepů a pečiva či roztírání másla. Doporučujeme nože Fiskars, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní německé oceli. Díky speciálně tvrzenému povrchu je čepel velmi dlouho ostrá a nebudete si tak muset lámat hlavu s neustálým broušením. LevnéElektro.cz toho má v rukávu mnohem více. Chcete-li si zařídit celou kuchyni, máte možnost!

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: fiskars | hrnce tescoma | nádobí tescoma | nože fiskars | papiňák | tlakový hrnec tescoma